رسانه ديجيتال هيرو رسانه ديجيتال هيرو .

رسانه ديجيتال هيرو

راهنما انتخاب رشته كنكور سراسري

 

راهنما انتخاب رشته كنكور سراسري

براي داشتن يك انتخاب درست بايد به عوامل و فاكتورهايي توجه كرد , مهم ترين اين فاكتورها توجه به ميزان علاقه مندي فرد به رشته تحصيلي است .

رشته ي تحصيلي شما در دانشگاه آينده ي شغلي شما را رقم مي زند كه بايد براساس توانمندي ها و استعدادهايتان باشد , انتخاب ناآگاهانه سبب بروز مشكلاتي در زندگي شخصي و اجتماعي شما و هم چنين هدر رفتن استعداد ها و توانمندي هايتان مي گردد پس دقت كافي را در اين باره داشته باشيد .

نكات مهم انتخاب رشته كنكور سراسري

• در ابتدا رشته هاي دانشگاهي را بر اساس علايق خود اولويت بندي كنيد , عدم علاقه به رشته باعث بي انگيزگي تان مي گردد .

• بر اساس شرايط موجود به انتخاب رشته بپردازيد و توانايي هايتان را در نظر بگيريد , عدم همخواني رشته با استعاداهايتان مشكلاتي را براي شما به همراه خواهد داشت .

• رتبه و تراز خود را در انتخاب رشته تان در نظر بگيريد , افرادي كه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه هاي دولتي شده باشند در كارنامه اوليه شان درج مي شود .

• آينده ي شغلي تان را تصور كنيد و بر اساس آن تصميم بگيريد , شغلي كه انتخاب مي كنيد تاثير مستقيم بر سلامت روح و جسم شما خواهد داشت .

• حتما از فردي با تجربه در اين زمينه مشاوره بگيريد , با خانواده خود مشورت كنيد و در صورت لزوم از يك مشاور راهنمايي بگيريد .

• در مورد رشته ها اطلاعات بيش تري كسب كنيد و در مورد هر يك از آن ها پرس و جو كنيد , ممكن است با علايق شما ناسازگار باشد .

• در شرايطي اقدام به انتخاب رشته كنيد كه استرس و اضطراب نداشته باشيد , اضطراب مانع از اين مي شود كه تصميمي درست بگيريد .

• اگر شهر ديگري را براي تحصيل انتخاب كرده ايد به مواردي چون ; خوابگاه , مسافت محل انتخابي تا محل زندگي و .. توجه كنيد .

براي مشاهده پربازديدترين مقالات سايت جامع درخت دانش بر روي لينك هاي زير كليك كنيد:

انتخاب رشته كنكور 97

اعلام نتايج اوليه كنكور سراسري 97

رشته هاي پزشكي بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

راهنماي انتخاب رشته كنكور 97

مشاوره انتخاب رشته كنكور 97

بدون كنكور مهر 97

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات كامل درباره انتخاب رشته كنكور سراسري 97، اطلاعات كامل درباره رشته ها و دانشگاه ها و بازار كار و وضعيت ادامه تحصيل در هر رشته و همچنين انتخاب رشته درست و منطقي با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 بدون كدگيري از طريق تلفن ثابت تماس بگيريد و آينده شغلي و تحصيلي خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد.


برچسب: راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري 97، راهنماي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، راهنماي انتخاب رشته كارشناسي ارشد 97، راهنماي انتخاب رشته بدون كنكور 97، راهنماي انتخاب رشته تجربي 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۳:۱۲ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

زمان انتخاب رشته كنكور سراسري

 

زمان انتخاب رشته كنكور سراسري

دغدغه اصلي داوطلبان پس از برگزاري كنكور سراسري و انتشار كارنامه اوليه انتخاب رشته است , اهميت اين مرحله به اندازه كنكور است چرا كه انتخاب نادرست و ناآگاهانه سبب عدم پذيرش داوطلب در رشته و دانشگاه مورد علاقه اش مي گردد كه دانشجو يا بايد از روي اجبار در آن رشته و دانشگاه تحصيل كند و يا يك سال ديگر براي راه يابي به دانشگاه تلاش نمايد و اين باعث بي انگيزگي دانشجو و دانش آموز مي گردد .

زمان انتخاب رشته كنكور سراسري

يك هفته پس از اينكه نتايج اوليه اعلام شد آغاز مي گردد , داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته مي شوند مي توانند در مدت زمان تعيين شده از سوي سازمان سنجش رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب كنند . زمان انتخاب رشته آزمون سراسري از نيمه دوم مرداد ماه آغاز و تا پايان مرداد ماه نيز ادامه دارد و انتخاب رشته در دانشگاه هاي آزاد هم حدودا در نيمه ي اول شهريور ماه شروع مي شود .

دفترچه انتخاب رشته براي هر رشته و گروه آزمايشي متفاوت است و زمان انتشار آن هم پس از اعلام نتايج اوليه است .

در دفترچه انتخاب رشته كنكور قوانين و اطلاعاتي مهمي چون ليست رشته هاي كنكور سراسري , ظرفيت پذيرش دانشگاه و رشته ها , كد رشته محل ها و .. گنجانده شده است و به همين دليل هم داوطلب بايد تمامي مطالب مندرج در آن را مطالعه نمايد و با در نظر گرفتن علايق خود اقدام به انتخاب ه نمايد .

روال انتخاب رشته هر ساله به اين صورت است كه داوطلب 150 رشته و كد محل را در فرم انتخاب رشته خود جاي مي دهد , رشته و دانشگاهي كه داوطلب انتخاب مي كند بايد بر اساس كارنامه اوليه و توانايي هايش باشد . در كارنامه ي اوليه اي كه دانش آموز دريافت مي كند تراز و رتبه كل درج شده است , داوطلب با دريافت راهنمايي از مشاورين به صورت حضوري يا تلفني مي تواند انتخاب مناسب تري داشته باشد .

براي مشاهده پربازديدترين مقالات درخت دانش بر روي لينك هاي زير كليك كنيد:

مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري 97

درخت دانش

نتايج كنكور سراسري 97

زمان ثبت نام بدون كنكور 97

نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري97

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات كامل درباره انتخاب رشته كنكور سراسري 97، اطلاعات كامل درباره رشته ها و دانشگاه ها و بازار كار و وضعيت ادامه تحصيل در هر رشته و همچنين انتخاب رشته درست و منطقي با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 بدون كدگيري از طريق تلفن ثابت تماس بگيريد و آينده شغلي و تحصيلي خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد.


برچسب: زمان انتخاب رشته كنكور سراسري، زمان انتشار كارنامه اوليه كنكور سراسري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۲:۱۷ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

انتخاب رشته كنكور رياضي 97

 

انتخاب رشته كنكور رياضي  97

در انتخاب رشته كنكور رياضي 97 بايد دقت شود كه انتخاب شغلي كه قرار است در آينده داشته باشيد در گرو انتخاب رشته دانشگاهيتان است     ,  آينده ي شغلي كه انتظارش را مي كشيد با تلاش و كوشش و در ضمن انتخاب هاي درست حاصل مي شود بنابراين به تمامي دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسري توصيه مي كنيم دقت بيش تري در انتخاب رشته كنكور به خرج دهند و با مشاوران و افراد باتجربه اي در اين زمينه مشورت نمايند .

توصيه هاي مهم به داوطلبان كنكور سراسري

داوطلبان بايستي به مطالعه دقيق دفترچه انتخاب رشته كنكور سراسري 97 كه در مرداد ماه همين سال منتشر مي شود بپردازند , با اطلاعاتي كه در اين زمينه كسب مي كنند مي توانند با ديدي بازتر اقدام به انتخاب رشته نمايند . تمامي قوانين و مقررات دانشگاه ها بر اساس نوعشان ( سراسري , پيام نور , غير انتفاعي و .. ) در اين دفترچه آورده شده است , داوطلبان پس از خواندن مطالب درج شده در آن مي توانند انتخابي متناسب با شرايطشان داشته باشند .

در مرحله بعدي به علاقه مندي ها و استعدادهاي خود توجه نمايند . بسياري داوطلبان بدون در نظر گرفتن توانمندي و علايق خود و صرفا بر اساس پولساز بودن رشته اقدام به انتخاب مي نمايند اين افراد شانس موفقيت كمتري در آن حيطه ي شغلي را دارند .

اصلي ترين معيار و ملاك شما در قبولي در دانشگاه همان كارنامه ي اوليه است , در كارنامه اطلاعات مهمي چون : نمره كل , استان بومي , سوابق تحصيلي و سهميه فرد گنجانده شده است .

·  نمره كل : رتبه و نمره كل اكتسابي شما را در مقايسه با ساير داوطلبان نشان مي دهد .

·  استان بومي : تقسيم بندي انواع بومي ها در دفترچه انتخاب رشته ذكر شده است .

·  سوابق تحصيلي : سوابق تحصيلي به ميزان 25 درصد در گزينش داوطلبان تاثيرگذار است .

·  سهميه : تمامي شرايط اين قسمت در دفترچه راهنماي مراحل انتخاب رشته كنكور سراسري 97 درج شده است .

تمام دانشگاه ها و مجموعه رشته هايي كه داوطلب مجاز به انتخاب آن ها شده است در كارنامه اوليه ذكر شده است ، براي اطلاع از شرايط انتخاب رشته كنكور انساني بر روي لينك رنگي آن كليك نماييد.

مشاوره تحصيلي درخت دانش

 

 

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامي مراحل كنكور سراسري 97، مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري درخت دانش، درصد قبولي رشته هاي پزشكي براساس تراز نمره و رتبه كسب شده و ... دركنار شما خواهند بود. براي ارتباط با مشاوران تحصيلي درخت دانش مي توانيد با شماره 9099072943 از طريق تلفن ثابت تماس حاصل بفرماييد.

 

 

 


برچسب: انتخاب رشته كنكور رياضي 97، انتخاب رشته كنكور، دفترچه انتخاب رشته كنكور سراسري 97، مراحل انتخاب رشته كنكور سراسري 97، ، انتخاب رشته رياضي 97، ،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۲:۳۶ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري 97

 

نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري 97

 

براي قبولي در رشته دلخواهتان اول از همه بايد نمرات خوبي در انتخاب رشته كنكور سراسري 97 كسب كنيد پس از آن رمز موفقيت شما انتخاب صحيح رشته ي دانشگاهيتان است .

 

 

پس از اينكه نمرات اوليه خود را در سايت سازمان سنجش مشاهده كرديد نوبت به انتخاب رشته رياضي سراسري 97 مي رسد     ,     بسياري دانش آموزان و داوطلبان از نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري اطلاعي ندارند ما در اين مقاله قصد داريم به شما آموزش ها و اطلاعات لازم و ضروري را بدهيم تا به هنگام انتخاب رشته دچار سردرگمي نشويد .

 

 

قسمت هاي مختلف كارنامه كنكور سراسري 97

 

در كارنامه درصد هاي هر درسي به طور جداگانه محاسبه شده است     ,     اين درصد ها بر اساس تعداد پاسخ هاي صحيح و يا اشتباهي است كه به سوالات آزمون داده ايد     , اعتراض به نمرات و درصد هاي اين قسمت عملا ناممكن است چرا كه تا به حال ديده نشده كه كليد نهايي سازمان سنجش اشتباه بوده باشد .

 

 

قسمت مهم كارنامه داوطلبان تراز است , تمامي درصد هاي دانش آموز در اين قسمت لحاظ مي شود . تراز بر اساس يكسري تحليل ها و فرمول هاي پيچيده اي به دست مي آيد , هرچه عملكرد دانش آموز در آزمون سراسري خوب بوده باشد تراز او بالاتر مي رود . داوطلبي كه رتبه يك را در كنكور كسب كرده باشد داراي بيش ترين تراز است و داوطلبان بعدي به ترتيب تراز هاي پايين تر را به خود اختصاص مي دهند .

 

 

رتبه كل يا كشوري داوطلبان بر طبق تراز و يا نمره كل به دست مي آيد , افرادي كه در كنكور سراسري داراي سهميه باشند در اين قسمت لحاظ مي شود . سوابق تحصيلي افراد نيز در رتبه داوطلب تاثير 25 درصدي دارد البته اين عدد براي دانش آموزاني است كه در رشته اي كه ديپلم گرفته اند كنكور بدهند , براي ساير دانش آموزان اين درصد متفاوت است .

 

 

در صورتي كه فرد مجاز به انتخاب رشته كنكور انساني 97 در دانشگاه هاي روزانه , فرهنگيان , پرديس هاي خود گردان و پيام نور و غير انتفاعي شده باشد در كارنامه اش ذكر مي شود .

 

 

مشاوره تحصيلي درخت دانش(انتخاب رشته كنكور سراسري 97)

مشاوران با تجربه و متخصص درخت دانش با شناخت كامل از رشته هاي دانشگاهي و و بازار كار هر رشته و اطلاعات كامل درباره هر دانشگاه و مفسر در موضوعات كارنامه كنكور سراسري 97 مي تواند بهترين و مناسب ترين رشته ها را با توجه به رتبه اكتسابي شما داوطلبان گرامي انجام دهد، براي اطلاعات بيشتر نتايج انتخاب رشته كنكور 97 ميتوانيد بر روي لينك زير كليك نماييد:

نتايج كنكور سراسري 97

 

مي توانيد جهت دستيابي به مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 بدون كدگيري از تلفن ثابت تماس گرفته و آينده خود را با راهنمايي هاي مشاوران درخت دانش هموار كنيد.

 

 

 

 

 


برچسب: نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري 97، انتخاب رشته كنكور سراسري 97، نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري، انتخاب رشته رياضي سراسري 97، انتخاب رشته كنكور انساني 97، نتايج كنكور سراسري 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۱:۵۰ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي مهر ٩٧

ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي مهر ٩٧

زمان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مهر ماه 97؟

واحد هاي علمي كاربردي برتر كدامند؟(تهران و شهرستانها)

شرايط ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي مهر ماه ٩٧؟

مشاوره انتخاب رشته بدون كنكور علمي كاربردي نيمسال اول ٩٧؟

رشته هاي بدون كنكور علمي كاربردي ٩٧ كدامند؟

آيا رشته پرستاري و دندانپزشكي را بدون كنكور در علمي كاربردي داريم؟

معرفي رشته هاي فني حرفه اي دانشگاه علمي كاربردي ؟

و ... سوالات زيادي ذهن دوستان را به خود درگير كرده و معمولا شاهد جواب هاي مختلف در اين سايت ها مي باشيم. در اينجا سعي بر اين داريم كه پاسخ سوالات را در اين پست به صورت مفيد و مختصر ارائه دهيم.

معرفي دانشگاه علمي كاربردي

دانشگاه علمي كاربردي يكي از دانشگاه هاي معتبر از لحاظ مدرك علمي و آموزشي مي باشد. دانشگاه علمي كاربردي از سال 88 به بعد در قالب كنكور سراسري و بدون كنكور دانشجو پذيرش مي كند. پذيرش دانشجو در اين دانشگاه بر اساس سوابق تحصيلي مي باشد. معمولا متقاضيان و داوطلبان دانشگاه علمي كاربردي براي ثبت نام خود به سايت سازمان سنجش مراجعه كرده و خريد كارت اعتباري را انجام مي دهند، براي اطلاع از انتخاب رشته بدون كنكور علمي كاربردي 97 بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي ٩٧

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه علمي كاربردي مهر 97

دانشگاه علمي كاربردي رشته هاي زيادي را در مقطع كارداني و كارشناسي پذيرش مي كند كه اين پذيرش ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام مي گيرد. تنوع رشته ها در دانشگاه علمي كاربردي شامل چند زيرگروه مي باشد:

 

 •  صنعت
 • كشاورزي
 • خدمات

 

رشته هاي بدون كنكور علمي كاربردي 97 در واحدهاي دانشگاهي متفاوت مي باشند، به گونه ايي كه تعدادي از واحدهاي تخصصي فقط رشته هاي مرتبط به واحدها را ارائه مي دهند.(ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي 97)

رشته هاي فوريت هاي پزشكي، اتاق عمل، هوشبري، تكنسين دهان، پروتز دندان معمولا در واحد علمي كاربردي علوم پزشكي تهران پذيرش خواهند شد.

شرايط ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي 97

شرايط ثبت نام بدون كنكور دانشگاه علمي كاربردي 97 از نيمه دوم مرداد ماه آغاز مي شود و داوطلبان و متقاضيان مي توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

ثبت نام از طريق خريد كارت اعتباري انجام خواهد شد و بعد از ثبت نام و آزمون مي توانند در دو مقطع كارداني و كارشناسي فناوري ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد.

 

اطلاعيه سازمان سنجش ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي نيمسال دوم

بر اساس اطلاعيه منتشر شده سازمان سنجش مبني بر پذيرش دانشجو در دوره كارداني فني و دوره كارداني حرفه اي نظام آموزشي مهارتي دانشگاه جامع علمي – كاربردي مهر ماه سال 97 در تعداد زيادي از رشته ها پذيرش انجام مي شود.

شرايط اختصاصي و عمومي براي ثبت نام به شرح زير مي باشد:

گزينش دانشجو در هر يك از د رشته محل هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه  معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه هاي /ازاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت هاي عمومي داوطلبان براسا ضوابط دانشگاه هاي علمي كاربردي و موبات مربوط صورت مي گيرد.

تحويل مدارك اصلي در زمان پذيرش ضروري مي باشد.

شرايط ثبت نام:

خريد كارت اعتباري

مشاهده دفترچه راهنما

مراحل بالا توسط مشاورين مشاوره تحصيلي درخت دانش انجام خواهد شد. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره گيري 9099072943 از طريق تلفن ثابت بدون نياز به گرفتن پيش شماره در ارتباط باشيد.

براي دانلود دفترچه بدون كنكور علمي كاربردي بر روي لينك زير كليك كنيد:

دفترچه بدون كنكور علمي كاربردي 97

تبصره:

دانش آموزان سال آخر متوسطه كه حداكثر تا تاريخ 30/11/96 فارغ التحصيل شده اند مي توانند براي ثبت نام با خريد كارت اعتباري با مبلغ 22000 تومان اقدام نمايند.

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

بدون كنكور دانشگاه آزاد در مهرماه 97 بر اساس سوابق تحصيلي انجام مي گيرد و معمولا رشته ها متفاوت و با تنوع بيشتري نسبت به مابقي دانشگاه ها پذيرش مي شود.

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد از نيمه دوم مرداد ماه 97 آغاز خواهد شد. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

 براي دريافت اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد.

ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون كنكور پيام نور 97

مشاوره تحصيلي درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامي مراحل ثبت نام بدون دانشگاه علمي كاربردي 97،انتخاب رشته كنكور سراسري 97، انتخاب رشته كنكور سراسري دانشگاه آزاد 97، در كنار شما خواند بود براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد بر روي لينك هاي رنگي كليك كرده و يا با شماره 9099072943 تماس حاصل بفرماييد.

موفقيت شما آرزوي ماست.

راههاي ارتباطي با كارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرامسامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


برچسب: ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي مهر 97، زمان ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي مهر ماه 97، شرايط ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي مهر ماه 97، مشاوره انتخاب رشته بدون كنكور علمي كاربردي نيمسال اول 97، رشته هاي بدون كنكور علمي كاربردي 97، ثبت نام بدون كنكور علمي كاربردي 97، دفترچه بدون كنكور علمي كاربردي 97،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۱:۰۰ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

 

 

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

بخش جزءي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش به طالبان دانش سرتاسر ايران از ابتدايي تا دكتري انتخاب رشته كنكور سراسري 97، شرايط ورود بدون كنكور به رشته هاي پزشكي و پيراپزشكي، ثبت نام دانشگاههاي بدون كنكور 97، معرفي رشته ها و دانشگاهها، تحصيل در خارج از كشور، برنامه ريزي كنكور سراسري 98 تمامي رشته ها و ... مي باشد و در تمامي اين مراحل در كنار شما داوطلبين عزيز خواهيم بود.

راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷

انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷ مهمترين و سرنوشت سازترين مرحله از زندگي هر دانش آموز را به خود اختصاص داده است. زيرا كه تمامي تلاش ها و اهداف يك دانش آموز در اين مرحله وارد مسير ديگري شده و به نتيجه نزديكتر مي شود. اما گاهي مشاهده مي كنيم متاسفانه به دليل عملكرد ضعيف دانش آموز در مرحله انتخاب رشته آن رشته اي را كه شايسته رتبه اكتسابي اوست كسب نخواهد كرد. نحوه صحيح انتخاب رشته در زندگي تحصيلي و شغلي دانش آموز و ساختن آينده اي روشن كارساز است.

از آنجا كه كنكور سراسري از سال 92 به بعد با كنكور دانشگاه آزاد يكي شده است، اما مسير انتخاب رشته دانشگاه دولتي و دانشگاه آزاد كاملا با هم متفاوت است . در انتخاب رشته كنكور سراسري بايد در سايت سنجش اقدام به انتخاب 150 كد رشته محل نمود اما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سايت آزمون مي توان فقط 20 انتخاب را برگزيد، براي دريافت شرايط انتخاب رشته كنكور 97 بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

مشاوره تحصيلي انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷ درخت دانش

مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش با انتخاب رشته كنكور منطقي و اولويت بندي بر اساس رتبه زيرگروه ها، سوابق تحصيلي (30 درصد تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سراسري 97) داوطلب، آخرين رتبه قبولي در هر رشته و دانشگاه 5 سال قبل كنكور،علاقه و بازار كار هر كدام از رشته هاي دلخواه داوطلب، تاثير سهميه مناطق 25 و 5 درصد در كنكور 97 و ... مي توانند در ساختن آينده تحصيلي و شغلي روشن و هدفمند در كنار شما داوطلبان عزيز انتخاب رشته كنكور سراسري 97 باشند.

براي ارتباط و رفع سوالات و انتخاب رشته كنكور 97 هدفمند خود ميتوانيد با شماره گيري شماره 9099072943 ازطريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره تماس حاصل نماييد.

توجه: افرادي كه تمايل به مشاوره حضوري دارند جهت تعيين زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره 09033806196 در تلگرام پيام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگي لازم با مشاوران تخصصي انتخاب رشته سراسري درخت دانش به عمل آيد.

شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري 97

معيارهاي درست و منطقي در انتخاب رشته سراسري 97 آگاهي و تفسيري درست از بندهاي مختلف كارنامه كنكور كه شامل: نمره كل، ميزان تاثير سوابق تحصيلي، رتبه در منطقه و كشور، سهميه متعلقه به هر دانش آموز، نمره كل يا همان تراز، مقايسه تراز هر داوطلب با رتبه هاي برتر كه داراي تراز 13000 و ارقامي در اين حدودند، شناخت درباره رشته هاي دانشگاهي و واحدهاي ارائه شده هر رشته در دانشگاه، بازار كار، موقعيت و وضعيت رفاهي هر دانشگاه و .... از معيارهاي انتخاب رشته منطقي به شمار مي آيند، براي اطلاعات بيشتر در مورد شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري سال 97 بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

 

شرايط انتخاب رشته كنكور 97

ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصيلي 97

هر سال در دو دوره مهرماه و بهمن ماه پذيرش بدون كنكور دانشگاه آزاد انجام مي گيرد.

دانشگاه آزاد طي سالهاي گذشته براي اولين باردر نيمسال دوم بهمن 96 بر اساس سوابق تحصيلي يا همان معدل كتبي ثبت نام وپذيرش انجام داد و ديگر همانند سالهاي قبل زمان ثبت نام مهم نمي باشد و هر كسي زودتر اقدام به ثبت نام انجام دهد تفاوتي در قبولي آن ندارد و تا پايان زمان ثبت نام همه داوطلبان بدون كنكور دانشگاه آزاد مي توانند ثبت نام خود را در سايت بدون كنكور انجام دهند،

معدل كتبي ديپلم نقش بسزايي در قبولي داوطلب در رشته مورد نظر دارد و متجانس بودن رشته پيش دانشگاهي با رشته انتخابي ادامه تحصيل مي تواند در قبولي داوطلب نقشي تعيين كننده داشته باشد، براي اطلاع از تاثير سوابق تحصيلي در انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 و همچنين معدل لازم براي ورود به هر كدام از رشته هاي بدون كنكور مورد نظر بر روي لينك زير كليك نماييد، و يا با مشاوران بدون كنكور درخت دانش در تماس باشيد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97

سوابق تحصيلي : بدين معناست كه معدل كتبي مدرك پيش دانشگاهي دانشجويان رشته هاي نظري و معدل ديپلم رشته هاي فني و حرفه اي  ملاك پذيرش در ثبت نام دانشگاه ازاد بدون كنكور سال 97 خواهد بود.

 

 

تحصيل در خارج از كشور درخت دانش

 

 

 

شرايط تحصيل در خارج از كشور چگونه مي باشد؟ 

 

 

نحوه پذيرش داوطلبان بدون كنكور رشته هاي پزشكي و پيراپزشكي نيمسال اول 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصيلي ملاك پذيرش خواهد بود) 

 

 

مراحل ثبت نام و اپلاي دانشگاههاي تحصيل رايگان در خارج از كشور چگونه است؟ 

 

 

رشته هاي پيراپزشكي بدون كنكور در ايران كدام رشته ها و كدام دانشگاههاي بين المللي هستند؟ 

 

 

 

 

 

رشته هاي پزشكي بدون كنكور

امكان تحصيل در رشته هاي پزشكي خارج از كشور، رشته دندانپزشكي بون كنكور ، داروسازي بدون كنكور در دانشگاه هاي آزاد اسلامي، علمي كاربردي، علوم پزشكي و .. وجود ندارد. اما به صورت تكميل ظرفيت و با شرط سوابق تحصيلي براي نيمسال دوم 96-97 و براي اولين بار طي سالهاي گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذيرش خواهد كرد    .

 

 

 

 

 

رشته هاي پيراپزشكي از جمله بهداشت محيط و دامپزشكي بدون كنكور در مهرماه 96 پذيرش انجام شده است    .

رشته هاي پزشكي بدون كنكور

رشته هاي بدون كنكور مهر 97

 

 

 

 

 

تحصيل رشته هاي پزشكي در خارج از كشور با مشاوره خارج از كشور درخت دانش

 

 

 

با توجه به اينكه رشته هاي پزشكي بدون كنكور در داخل كشور فعلا پذيرش نخواهيم داشت پيشنهاد درخت دانش به شما اين است كه براي خارج از كشور هرچه زودتر اقدام نماييد. تعداد زيادي از كشورهاي اروپايي و آسيايي در رشته هاي پزشكي بدون كنكور در چين با شرايط فوق العاده اقدام به پذيرش مي كنند. براي اطلاع از شرايط پذيرش مي توانيد در كانال مشاوره تحصيلي خارج از كشور درخت دانش عضو شويد. 

 

 

 

 

 

با عضويت در كانال زير مي توانيد از شرايط تحصيل پزشكي در خارج از كشور از جمله آلمان، ايتاليا، چين، روسيه به صورت رايگان و يا با هزينه حداقل پذيرش خود را به انجام برسانيد، و يا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از كشور درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بذون گرفتن پيش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نماييد    .

 

 

برنامه ريزي كنكور سراسري 98

بودجه بندي كنكور تجربي 97 يادگيري تمامي دروس و مباحث براي آزمون كنكور سراسري مفيد و مؤثر مي باشد. اما بعضي مباحث از نظر طراحان سوال كنكور بسيار ارزشمندتر جلوه نموده و سالهاي متمادي از اين مباحث سوالات زيادي مطرح شده است. اين در حالي است خيلي از مباحث با وسعت زياد هم وجود دارد كه به دليل طرح سوال كم از آن در كنكور ، مي توان در مواقع ضرورت مانند روزهاي پاياني كنكور از مطالعه آنها چشم پوشي كرد و وقت ارزشمند خود را براي يك يا دو سوال از دست نداد.

 

 

 

 

 

به همين دليل مباحث را براي شما داوطلبان كنكور     97    (بودجه بندي كنكور رياضي     97    ) ارزشگذاري كرديم تا به صلاحديد خود و مشاوران پشتيبان در زمان هاي متفاوت به ترتيب اولويت مطالعه شوند. برنامه ريزي درسي كنكور     97     درخت دانش را حتما مطالعه بفرماييد.(بودجه بندي كنكور انساني     97    )

 

 

مشاوره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي

با توجه به متقاضيان رشته فني حرفه ايي، كه افرادي با توانايي هاي خاص، و از نظر استعداد و هوش و ذكاوت بالايي در رشته هاي تخصصي فني حرفي را دارا مي باشند، اين گروه از افراد مي توانند با علاقه و پشتكار در رشته ي فني به مراحل بالاتر هم از نظر بازار كار و هم از نظر تخصص حرفه ايي خود دسترسي پيدا كنند. همان طور كه اطلاع داريد تحصيل در مقاطع بالاتر در رشته هاي فني به راحتي امكان پذير مي باشد. دانشگاه علمي كاربردي و دانشگاه آزاد بدون كنكور در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و كارشناسي دانشجو مي پذيرند. متقاضيان رشته هاي فني حرفه اي مي توانند به راحتي در كنار تحصيل وارد بازار كار شده و درآمد لازم براي زندگي را بدست بياورند.

 

 

براي اطلاعات بيشتر درباره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي متقاضيان عزيز مي توانند در دسته بندي سايت درخت دانش، رشته ي مورد نظر خود را در زير گروه رشته هاي  فني و حرفه اي انتخاب كرده و اطلاعات لازم را كسب نمايند. اميدواريم مطالب سايت درخت دانش، براي شما دوستان عزيز مفيد واقع شده باشد.

 

 

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه هنر تهران مشاوره تحصيلي درخت دانش

چندسالي است كه دانشگاه آزاد اسلامي از طريق پذيرش بدون كنكور دانشگاه هنر تهران و از ترم بهمن ماه سال     96     از طريق پذيرش براساس سوابق تحصيلي در تعدادي از رشته ها ثبت نام دانشگاه هنر تهران را انجام مي دهد(شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران). از جمله نقاشي، موسيقي، ادبيات نمايشي، عكاسي،بازيگري، طراحي صحنه، نمايش، طراحي صحنه، طراحي پارچه، طراحي پارچه و لباس، در داخل شهر تهران هنرجو مي پذيرد.

 

 

اين دانشگاه هنر تهران يا همان دانشگاه سوره در حال حاضر داراي سه دانشكده ي هنر، معماري، فرهنگ و ارتباطات و همچنين پژوهشكده ي مطالعات هنراسلامي، مركز مطالعات فرهنگي جوانان و مركز مطالعات معماري ايران و ايتاليا مي باشد كه با بيش از هشت هزار فارغ التحصيل در رشته هاي مختلف در حال فعاليت در شهر تهران است.

 

 

جهت دريافت اطلاعات تكميلي در زمينه انتخاب رشته دانشگاه هنر تهران و شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران بر روي لينك زير كليلك كرده و يا از طريق شماره      9099072943      با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل فرماييد.

 

 

سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم درخت دانش

راهنمايي و هدايت تحصيلي پايه نهم دانش آموزان عزيز (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بايد بر اساس توانايي آنها، علاقه، بازار كار رشته هاي دانشگاهي نهم و پيش بيني و آينده نگري انجام خواهد شد و هيچ اجباري براي دانش آموزان به سمت رشته هاي خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطي همچون كف نمره براي برخي رشته ها لازم است دانش اموزان به توصيه هاي فرم هدايت تحصيليشان دقت كنند. براي معرفي رشته‌هايي علوم تجربي در پايه نهم ، رياضي،معرفي رشته هاي علوم انساني ، فني وحرفه اي و شاخه كاردانش در گرايش‌هاي صنعت و كشاورزي، بايد دانش آموز در برخي دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعيين شده را كسب كند وگرنه ثبت نام او در اولويت‌هاي چهارگانه صورت مي‌گيرد.( سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم )

 

 

اينها بخش جزي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش هستپد كه به اختصار در خدمتتون قرار داديم براي اطلاع از هر كدام و باز كردن موضوع مشخص شده ميتوانيد بر روي هر كدام از لينكهاي رنگي كليك نماييد.

براي اطلاع از رشته هاي بدون كنكور دانشگاه آزاد بر روي لينك هاي مورد نظر كليك نماييد:

مهندسي پزشكي بدون كنكور

ميكروبيولوژي بدون كنكور

پرستاري بدون كنكور

 

 

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصيلي خود (به ويژه انتخاب رشته تجربي پايه نهم) و همچنين برنامه ريزي درسي تيزهوشان و بهترين منابع تيزهوشان نهم در سراسر ايران بدون نياز به گرفتن پيش شماره از طريق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگيريد تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نيازهاي تحصيلي و ارائه اطلاعات به روز راهنمايي نمايند    .

 

 

 

 

 

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش 

 

 

 

 

 

شماره تماس: 9099072943 

 

 

 

 

 

كانال تلگرام    : http://t.me/derakhte-danesh 

 

 

اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش 

 

 

 

 


برچسب: خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۴:۵۴ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري

شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري

مرحله ي مهمي از كنكور سراسري را انتخاب رشته به خود اختصاص مي دهد , مدتي پس از آزمون سراسري نتايج اوليه ي داوطلبان در سايت سنجش منتشر مي شود . دانش آموزان با در دست داشتن اطلاعات فردي خود مي توانند كارنامه ي اوليه را مشاهده فرمايند .

پس مشاهده و دريافت كارنامه مدت زماني به داوطلبان به جهت انتخاب رشته دانشگاهي فرصت داده مي شود , در كارنامه اوليه اطلاعات مهمي چون رتبه و تراز دانش آموز ذكر شده است و شخص براساس اين اطلاعات مي تواند اقدام به انتخاب رشته نمايد .

مشاوره انتخاب رشته كنكور سراسري

به جهت پذيرش در دانشگاه هاي معتبر دولتي داوطلب بايد داراي شرايطي چون تراز بالا و رتبه ي خوبي باشد , در برخي از موارد مي بينيم كه بعضي از داوطلبان با اينكه شرايط قبولي در دانشگاه هاي دولتي را دارند و از رتبه خوبي هم برخوردارند اما با انتخاب نادرست و ناآگاهانه اين شانس را از دست مي دهند و در دانشگاه و رشته اي كه چندان مورد علاقه شان نيست پذيرفته مي شوند .

براي اينكه چنين مشكلاتي پيش نيايد چه بايد كرد ؟

اول از همه از يك مشاور باتجربه و متخصص در اين زمينه كمك بگيريد , مراكز زيادي هستند كه به صورت حضوري , اينترنتي و يا تلفني به مشاوره دانش آموزان به جهت انتخاب رشته مي پردازند اما بايد در نظر داشته باشيد كه شخص مشاور اطلاعات و مهارت كافي در اين زمينه را داشته باشد در غير اينصورت با راهنمايي نادرست مانع از اين مي شود كه شما تصميمي صحيح و منطقي بگيريد .

البته بايد اضافه نمود كه امروزه قبولي در دانشگاه ها براي داوطلبان كار سختي نيست , دانش آموزان انتخاب هاي فراواني پيش رو دارند و حتي بدون شركت در كنكور سراسري نيز امكان تحصيل براي اين دسته از افراد فراهم شده است و مي توانند در رشته هاي بدون آزمون دانشگاه هاي علمي كاربردي يا دانشگاه هاي آزاد ادامه تحصيل بدهند .

مشاوره تحصيلي درخت دانش

 مشاوره تحصيلي درخت دانش با كادري مجرب و خبره و شناخت كامل از زواياي دفترچه انتخاب رشته 97 همزمان با زمان اعلام نتايج آزمون سراسري 97 شما را با نحوه صحيح انتخاب رشته كنكور سراسري  و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 راهنمايي مي كند.

 براي برقراري ارتباط با مشاوران متخصص درخت دانش با شماره 9099072943 بدون كدگيري از تلفن ثابت تماس گرفته و دريافت راهنمايي هاي لازم درباره انتخاب رشته كنكور ارشد 97 و انتخاب رشته كنكور سراسري 97 ، انتخاب رشته مجازي رايگان و همچنين انتخاب رشته كارشناسي دانشگاه آزاد 97 را از مشاوران درخت دانش بگيريد. وآينده شغلي و تحصيلي خود را با چراغ راهنمايي هاي مشاورين درخت دانش روشن سازيد.


برچسب: شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري، انتخاب رشته اينترنتي كنكور، انتخاب رشته مجازي كنكور، انتخاب رشته كنكور دانشگاه آزاد 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۸:۰۵ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

انتخاب رشته كنكور سراسري

انتخاب رشته كنكور سراسري

انتخاب رشته نقشي مهم و تعيين كننده در قبولي در دانشگاه ها دارد , دانش آموزان تنها با داشتن اطلاعات و آگاهي هاي كافي مي توانند تصميمي درست و صحيح در رابطه با آينده شان بگيرند .

پس از  فرا رسيدن زمان اعلام نتايج كنكور سراسري 97 تكاپو ها براي انتخاب بهترين رشته بر اساس تراز و رتبه آغاز مي شود در اين ميان مي توان از مشاوران تحصيلي كه مهارت و تجربه كافي در اين زمينه را دارند كمك گرفت , دانش آموزان توجه نمايند كه براي اينكه بهترين انتخاب را داشته باشند تمامي سوالات و ابهاماتي كه در ذهن دارند را از مشاور خود بپرسند و بنا به شرايط موجود بهترين انتخاب را كنند .

بدون مشورت انتخاب رشته نكنيد !

دانش آموزان و داوطلبان كنكور سراسري پس از دريافت نتايج اوليه خود بدون مشورت اقدام به انتخاب رشته نكنيد , كوچكترين بي دقتي در اين امر شما را فرسنگ ها از روياها و آرزوهايتان دور مي كند .

كليه داوطلبان مي توانند پس از مطالعه كامل دفترچه انتخاب رشته كه در نيمه ي دوم مرداد ماه منتشر مي شود رشته هاي مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته تكميل نمايند .به محض انتشار مي توانيد دانلود دفترچه انتخاب رشته كنكور سراسري 97 را نيز از سايت درخت دانش دريافت كنيد.

مركز مشاوره هاي زيادي در زمينه انتخاب رشته و به طور كلي كنكور فعاليت مي كنند با آگاهي و با ديدي باز مشاور خود را انتخاب كنيد , مي توان گفت آينده ي شما در گرو انتخاب صحيح رشته دانشگاهيتان است .

در اين ميان نرم افزارهايي هم هستند كه به كمك دانش آموزان مي آيند و در انتخاب رشته آنان را راهنمايي مي كنند با تهيه كارت و پرداخت وجه مي توان از اين نرم افزار ها استفاده كرد .

از راهنمايي و مشاوره تحصيلي تلفني كه برخي مراكز مشاوره ها داير نموده اند نيز مي توان كمك گرفت , با تماس با اين مجموعه ها براساس توضيحات كارنامه شما را براي گرفتن بهترين نتيجه راهنمايي مي كنند .

مشاوره تحصيلي درخت دانش

مشاوره تحصيلي درخت دانش با كادري مجرب و خبره و شناخت كامل از زواياي دفترچه انتخاب رشته 97 شما را با  انتخاب رشته كنكور سراسري  و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 راهنمايي مي كند.

براي برقراري ارتباط با مشاوران متخصص درخت دانش با شماره 9099072943 بدون كدگيري از تلفن ثابت تماس گرفته و دريافت راهنمايي هاي لازم درباره انتخاب رشته كنكور ارشد 97 و انتخاب رشته كنكور سراسري 97 و همچنين انتخاب رشته كنكور دانشگاه آزاد 97 را از مشاوران درخت دانش بگيريد. وآينده شغلي و تحصيلي خود را با چراغ راهنمايي هاي مشاورين درخت دانش روشن سازيد.


برچسب: انتخاب رشته كنكور سراسري، دفترچه انتخاب رشته، نحوه انتخاب رشته، انتخاب رشته رياضي 97، انتخاب رشته تجربي 97، انتخاب رشته انساني 97، انتخاب رشته هنر 97، انتخاب رشته زبان خارجه 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۲:۳۹ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

زمان اعلام نتايج مدارس شاهد پايه دهم

زمان اعلام نتايج مدارس شاهد پايه دهم

زمان دقيق مشاهده نتايج مدارس شاهد پايه دهم 97-98 ؟

زمان تحويل مدارك و بررسي توسط ستاد ثبت نام مدارس شاهد ؟

زمان دقيق تاييد مدارك ثبت نام از سوي منطقه ؟0نتايج قطعي به اوليا ؟

نحوه مشاهده نتايج مدارس شاهد ؟(سامانه سجا درخت دانش)

قبولي ذخيره در نتايج شاهد به چه معناست ؟(والدين در اين باره بايد چه اقداني انجام دهند)

زمان اعلام نتايج پايه هفتم و اول ابتدايي مدارس شاهد 97 چه زماني است ؟

زمان ثبت نام ميان پايه مدارس شاهد براي تمامي مقاطع چه زماني است و اعلام نتايج به چه صورتي است؟(سايت سناد)

و .. ؟؟؟

در اين مقاله سعي بر اين داريم كه به سوالاتي كه دانش آموزان عزيز با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفتند و سوال پرسيدند و ابهامات تحصيلي خود را رفع كردن پاسخ بدهيم.

نحوه مشاهده نتايج مدارس شاهد 97-98

در زير زمان بندي اعلام مشاهده نتايج شاهد پايه دهم 97 را براي شما دانش آموزان عزيز قرار داده ايم كه اعلام نتايج مدارس شاهد نيز خود شامل چند مرحله مي باشد:

 • قبولي عادي
 • قبولي به عنوان ذخيره
 • مردود

براي مشاهده نتايج ثبت نام متوسطه دوم مدارس شاهد 97 و مدارك لازم جهت ثبت نام حضوري مدارس شاهد پايه (دهم _ هفتم) و همچنين دانش آموزاني كه به عنوان ذخيره پذيرش شوند براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران درخت دانش با شماره گيري 9099072943 از طريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره تماس حاصل نماييد و يا براي مشاهده نتايج ديگر پايه ها بر روي لينك هاي رنگي زير كليك نماييد:

مشاهده نتايج مدارس شاهد پايه هفتم

زمان بررسي مدارك ثبت نام مدارس شاهد 97 (تاييد در سامانه سجا)

 • زمان برسي مدارك نتايج مدارس شاهد اول ابتدايي در تاريخ 20 تا 27 خردادماه
 • زمان برسي مدارك نتايج ثبت نام مدارس شاهد راهنمايي (متوسطه اول پايه هفتم) 17 تا 27 تيرماه
 • زمان برسي مدارك نتايج مدارس شاهد پايه دهم 26 تا 3 مرداد ماه

زمان اعلام نتايج قطعي به اوليا (تاييد مدارك ثبت نام)

 • زمان تاييد مدارك ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدايي در تاريخ 27 تا 3 تير ماه
 • زمان تاييد مدارك ثبت نام مدارس شاهد راهنمايي (متوسطه اول پايه هفتم) 3 مرداد ماه
 • زمان تاييد مدارك ثبت نام نتايج مدارس شاهد پايه دهم 3تا 17مرداد ماه

براي دريافت اطلاعات بيشتر در باب موضوع ثبت نام مي توانيد بر روي لينك زير كليك نماييد.

ثبت نام مدارس شاهد پايه دهم

مدارس شاهد محدوديتي براي ثبت نام ندارد به اين منظور كه افراد مي توانند ثبت نام خود را انجام دهند اما نسبت به ميزان امتياز، آنها مورد پذيرش قرار مي گيرند.

نحوه بازيابي اطلاعات نتايج آزمون شاهد

براي مشاهده نتايج پذيرش در مدارس شاهد(اعلام نتايج مدارس شاهد 96-97)به آدرس هاي نتايج مدارس شاهد درخت دانش  student.sanjesh.medu.ir  و يا ادرس سازمان سنجش مراجعه نماييد. و در فرمي كه در اختيار شما قرار مي گيرد، كد ملي دانش آموز و همچنين سريال شناسنامه خود را وارد نماييد. اگر كد ملي و سريال شناسنامه خود را به درستي وارد كرده باشيد در اين مرحله مشخصات دانش آموز و نتيجه پذيرش يا رد دانش آموزو يا اين كه در ليست ذخيره ها قرار گرفته باشد، براي مدارس شاهد مشاهده مي شود.

البته ناگفته نماند كه ارائه مدارك براي اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام الزامي است.

تا اين مرحله مرحله اوليه پذيرش انجام شده است. كساني كه اسمشان در ليست پذيرفته شدگان قطعي و يا ذخيره قرار گرفته باشد بايد با در دست داشتن مدارك ثبت نام به مدرسه اي كه در فرم ثبت نام وارد نموده اند، مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تكميل نمايند و افراد ذخيره هم همين كار را بايد انجام دهند چون امكان دارد بعضي از دانش آموزان به هر دليلي مراحل ثبت نام خود را تكميل نكرده و ظرفيت در اين مدارس براي افراد ذخيره باز شود.

نكات قابل توجه در ثبت نام و اعلام نتايج مدارس شاهد

چند نكته مهم كه بايد ذكر شود اين است كه خيلي از دوستان منتظراعلام نتايج مدارس شاهد نمي شوند به همين منظور در مدارس ديگر ثبت نام مي كنند، و اين مورد باعث مي شود ظرفيت ها براي ثبت نام به اندازه كافي باشد.

تعدادي از داوطلبان در حالت ذخيره مورد پذيرش قرار مي گيرند و بايد منتظر ثبت نام بقيه متقاضيان باشند در صورتي كه ظرفيت پذيرش داشته باشند مي توانند ثبت نام خود را براساس هماهنگي با واحدهاي مديريت مدارس هماهنگي لازم را به انجام برسانند.

در ثبت نام خود اطلاعات را به درستي وارد نماييد چون بازيابي اطلاعات با همان مشخصات خواهد بود.

شما مي توانيد ثبت نام مدارس شاهد را بدون هيچگونه دغدغه به مشاورين درخت دانش بسپاريد.

اعلام نتايج مدارس شاهد 97

نتايج مدارس شاهد همانطور كه در متن بالا ذكر كرديم در مرداد ماه 97 منتشر خواهد شد. معمولا در مرحله اول اعلام نتايج تعدادي از دوستان مورد پذيرش قرار مي گيرند.

مشاوره تحصيلي درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامي مراحل ثبت نام مدارس شاهد، مشاوره و راهنمايي ثبت نام در سايت سجا، اعلام نتايج مدارس شاهد، برنامه ريزي درسي و ..... در كنار شما خواهند بود. براي ثبت نام خود مي توانيد از طريق تلفن با شماره 9099072943 بدون نياز به گرفتن كد در هرجاي ايران عزيز مي باشيد تماس حاصل بفرماييد.

راههاي ارتباطي با كارشناسان و مشاوران درخت دانش 

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرامسامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


برچسب: زمان اعلام نتايج مدارس شاهد پايه دهم، مشاهده نتايج مدارس شاهد پايه دهم، سامانه سجا درخت دانش، مشاهده نتايج مدارس شاهد پايه هفتم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۱:۱۱ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد در سايت سجا

 

ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد در سايت سجا

پذيرش بدون سهميه در مدارس شاهد چگونه مي باشد ؟(مقطع ششم به هقتم)

 

 • سوال پرتكرار: آيا حتما بايد ثبت نام را در مدرسه اي انجام دهيم كه در محدوده تعيين شده سكونت دانش آموز است ؟
 • زمان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 مقطع اول راهنمايي و اول دبيرستان ؟
 • آيا دريافت كد پرسنلي و سابقه شغلي پدر و مادر ضروري است ؟
 • سامانه ورود به ثبت نام مدارس شاهد ٩٧ كدام است ؟(سامانه سجا)
 • چه زماني براي ثبت نام مدارس شاهد پايه ابتدايي بايد اقدام كرد؟
 • ليست و آدرس مدارس شاهد تهران و ديگر استانها ؟
 • شرايط ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد سال 97 - 98 چگونه است ؟
 • امتياز بندي ثبت نام مدارس شاهد پايه دهم چگونه است؟(مقطع دوم متوسطه)
 • اولويت پذيرش در مدارس شاهد(سجا) بر چه اساسي است ؟
 • شرايط عمومي و علمي براي ثبت نام مدارس شاهد 97 چيست ؟(مقطع نهم به دهم)
 • ميزان شهريه مدارس شاهد چقدر مي باشد ؟
 • نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد كدامند ؟
 • و ..؟؟؟

 

نحوه امتياز دهي مدارس شاهد مقطع دبيرستان

بر خلاف مقطع راهنمايي و دبيرستان مدارس شاهد براي پذيرش در مقطع دوم متوسطه(نهم به دهم) سوابق تحصيلي تاثير خواهد داشت.
معدل دانش آموز ضربدر 15 خواهد شد.

امتياز خواهر و برادر شهيد و جانباز 70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتياز

 

امتياز فرزند رزمنده جبهه مقاومت (مدافعين حرم) هر ماه 30 امتياز در صورت جانبازي يا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زماني كه تحت پوشش بنياد شهيد قرار نگرفته‌اند فرزندشان با گواهي صادره از سوي ايثارگران سپاه ثبت‌نام قطعي خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد پايه نهم

متقاضيان بايد معدل 17 در نوبت دوم را كسب نمايند (ميانگين مستمر و پاياني) و نمره 16 مابقي دروس در امتحانات نوبت دوم

نمونه برگ ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد

نمونه برگ ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد را مي توانيد در زير مشاهده نماييد.

سجا سجا

ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد ٩٧

مدارس شاهد مدارسي ويژه فرزندان شاهد و ايثارگر با شرايطي خاص و ويژه با بالاترين كادر علمي و آموزشي و دبيراني با سطح بالاي علمي مي باشد كه تحصيل در اين مدارس آرزوي بسياري از دانش آموزان و خواسته خانواده هاي آنهاست.

در مدارس شاهد(سجا) فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان پنجاه درصد و بالاترو همچنين دانش آموزاني كه حافظ قرآن كريم و داراي رتبه هاي اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ، مفاهيم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه، استان و كشور، فرزند كارمن رسمي بنياد شهيد يا آموزش و پرورش شاغل يا بازنشسته در طرح شاهد و ايثارگر مي توانند در اين مدارس ثبت نام مدارس شاهد 96-97 نمايند. اين مدارس اكثرا هوشمند هستند.

براي ورود و ثبت نام در سامانه مدارس شاهد متوسطه اول مي توانيد يا با گرفتن شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت به مشاوران مجرب درخت دانش وصل شيد و يا بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

 

شرايط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول و متوسطه دوم

 

ثبت نام مدارس شاهد 97-98

امتياز فرزند رزمنده نظامي يا وظيفه:

 

 • حضور در جبهه و مناطق جنگي در هشت سال دفاع مقدس (شهريور 59 تا شهريور 67) حداكثر 96 ماه، هر ماه 15 امتياز
 • حضور در مناطق امنيتي از تاريخ اول مهر 67 به بعد حداكثر 90 ماه به‌ازاي هر ماه دو امتياز
 • حضور در مناطق عملياتي از تاريخ اول مهر 67 به بعد حداكثر 60 ماه به‌ازاي هر ماه يك امتياز
 • حضور در مناطق امنيتي شمال غرب ايران از تاريخ اول فروردين 58 تا 31 شهريور 59 به‌مدت 18 ماه هر ماه 15 امتياز
 • نوه آزاده: 100 امتياز (حداكثر دو مورد)، نوه جانباز 50 تا 69 درصد 100 امتياز (حداكثر دو مورد)

 

امتياز براي فرزندان بدون سهميه و با سهميه

امتياز حائز رتبه اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ مفاهيم، قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بين المللي 60 امتياز و حداكثر امتياز در اين بخش 150 امتياز است.

 

امتياز حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقيق طرح‌هاي شاهد و ايثارگران و مسابقات فرهنگي، هنري، ورزشي و علمي در سطح بين المللي 60 امتياز و حداكثر امتياز 150 امتياز است.

 

امتياز فرزند كارمند رسمي آموزش و پرورش، بنياد شهيد شاغل يا بازنشسته، مأمور يا انتقالي به ادارات ديگر هر سال سابقه خدمت رسمي 5 امتياز (حداكثر امتياز سابقه خدمت زوج كارمند 300 امتياز)

 

امتياز فرزند يا نوه خيّر مدرسه‌ساز: احداث و ساخت مدرسه 120 امتياز، اهداي زمين 80 امتياز، تجهيز مدرسه به‌نسبت هزينه‌كرد (مدارس شاهد 50 امتياز و مدارس غيرشاهد 20 امتياز) است. حداكثر امتياز در اين بخش 120 امتياز است.

 

درصورتي كه براي محاسبه ي امتياز خود براي ثبت نام در مدارس شاهد به مشكل برخورديد مي توانيد از مشاوران و روانشناسان درخت دانش جهت راهنمايي كمك بگيريد از طريق شماره تلفن 9099072943 و يا براي اطلاعات تكميلي در اين باره بر روي اينك قرمز رنگ زير كليك كنيد.

نتايج ثبت نام مدارس شاهد 97-98

 

اولويت پذيرش در مدارس شاهد (سجا)

 

 •  فرزند جانباز تا 25 درصد، خواهر و برادر شهيدو جانباز 70 درصد و بالاتر
 • خواهر زاده يا برادرزاده شهيد و جانباز بالاي 70 درصد
 •  فرزندان جانباز با حداقل 20 درصد از كارافتادگي
 •  فرزندان و جانبازان 25 تا 49 درصد متوفي
 • نوه شهيد و نوه جانباز 70 درصد و بالاتر
 • نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد
 • فرزند جهادگر و رزمنده بسيجي
 • فرزند رزمنده نظامي يا وظيفه
 • فرزند جانباز 25 تا 49 درصد
 • فرزند همسر شهيد
 • دانش آموز جانباز

 

نحوه ثبت نام اينترنتي مدارس شاهد 

در سه مقطع ابتدايي، متوسطه اول يا همان راهنمايي و متوسطه دوم يا همان دبيرستان ثبت نام مدارس شاهد انجام مي گيرد. (ثبت نام مدارس شاهددر سايت سجا) به صورت اينترنتي براي مدارس شاهد انجام مي شود

بعد از ثبت نام و بررسي امتيازات هر داوطلب، نتايج نهايي بر روي همان سايت سجا اعلام مي شود. سپس شما بايد جهت تكميل ثبت نام نهايي به صورت حضوري به مدرسه مورد نظر خود مراجعه كرده و ساير مراحل ثبت نام را انجام دهيد.

براي اطلاع و مطالعه پر بازديد ترين مقالات مشاوره تحصيلي درخت دانش در اين هفته مي توانيد يا با مشاوران ما در تماس باشيد و يا بر روي لينك هاي رنگي زير كليك نماييد:

كارگرداني بدون كنكور

انتخاب رشته كنكور سراسري

شهريه دانشگاه آزاد بدون كنكور نيمسال اول مهر

 بدون كنكور دامپزشكي

پزشكي بدون كنكور


برچسب: ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد در سايت سجا، نحوه امتيازدهي مدارس شاهد مقطع دبيرستان، ثبت نام مدارس شاهد پايه نهم، نمونه برگ ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد، ثبت نام مدارس راهنمايي شاهد 97، شرايط ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول و متوسطه دوم، نحوه ثبت نام اينترنتي مدارس شاهد، ليست مدارس شاهد ابتدايي، اعلام نتايج مدارس شاهد 97،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۸:۵۱ توسط:teletexting@outlook.com موضوع: