رسانه ديجيتال هيرو رسانه ديجيتال هيرو .

رسانه ديجيتال هيرو

اعتراض به نتايج كنكور

اعتراض به نتايج كنكور شامل چه كساني نمي شود؟

اعتراض به نتايج كنكور سراسري 97 شامل افرادي كه مجاز در انتخاب رشته نشدند و يا در هيچ يك از اولويت هاي خود مورد پذيرش قرار نگرفتند و رتبه كشوري خيلي بالايي داشتند اعتراض به نتايج كنكور تاثيري در نتايج اين گروه نخواهد داشت.

اعتراض به نتايج كنكور 97 چيست و شامل چه كساني مي شود؟

اعتراض نتايج كنكور 97 به معناي ارسال درخواست و پيگيري در مورد نتايج اعلام شده كنكور سراسري 97 مي باشد كه داوطلب در مورد نتيجه و قبولي خود ترديد دارد و مي خواهد واقعيت رتبه و رشته قبولي كنكور 97 روشن باشد.

اعتراض به نتايج كنكور 97 به چهار دسته تقسيم خواهد شد:

 1. برسي اشتباه در انتخاب رشته و تقاضاي اولويت بعدي
 2. اعتراض به نتيجه قبولي كنكور سراسري 97
 3. دريافت شماره داوطلبي يا شماره پرونده
 4. اعتراض در قسمت عمومي

براي ثبت درخواست هاي اعتراض به نتايج انتخاب رشته كنكور 97 و همچنين رفع محروميت از كنكور ۹۸، شرايط انصراف از دانشگاه روزانه و آزاد، انتقالي با كارنامه سبز 97 مي توانيد با مشاوران درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نماييد و يا براي نحوه ثبت درخواست تا انتهابي مقاله را مطالعه نماييد.

مراحل ثبت اعتراض به نتايج كنكور 97

مراحل گام به گام نحوه اعتراض به نتايج كنكور 97 به شرح زير است:

گام اول: فرآيند ثبت اعتراض به نتايج كنكور به صورت اينترنتي انجام مي گيرد و نيازي به مراجعه حضوري نيست. پس از اعلام نتايج كنكور سراسري 97 با مراجعه به سايت سازمان سنجش مي توانيد براي ثبت اعتراض خود اقدام نماييد و پس از ورود به سايت در قسمت عضويت در سايت اطلاعات خود را ثبت نمايند و بر روي گزينه ورود به سيستم ثبت ارسال درخواست كليك نماييد.

مراحل درخواست ثبت اعتراض به نتايج كنكور سراسري 97

گام دوم: كساني كه اولين بار است كه وارد سيستم مي شوند مي بايست براي خود نام كاربري و رمز ورود تعين نمايند و از اين پس با آن ها وارد سيستم شوند و داوطلباني كه از پيش عضو بوده اند نيازي به عضويت مجدد ندارند و با وارد نمودن نام كاربري و رمز عبور خود و با كليك روي گزينه ثبت درخواست جديد و انتخاب موضوع كنكور سراسري 97 مي توانند اعتراض خود را ثبت نمايند.

درخواست ثبت اعتراض به نتايج كنكور سراسري 97

نحوه مشاهده نتايج اعتراض به كنكور سراسري 97

بايد ديد كه پس از اعلام نتايج كنكور سراسري 97 و فعال شدن سيستم ثبت اعتراض كدام يك از گزينه هاي نوع اعتراض فعال مي شوند و در صورتي كه گزينه مربوط به نوع اعتراض شما در داخل گزينه هاي موجود نباشد شما مي توانيد درخواست خود را در قسمت ثبت درخواست با موضوع عمومي ثبت نماييد.

همچنين شما مي توانيد با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كد گيري با مشاوران درخت دانش در تماس باشيد و اعتراض به نتايج كنكور سراسري و دريافت نتيجه اعتراض خود را به مشاوران درخت دانش بسپاريد.

نكته قابل توجه:

داوطلبان عزيز توجه داشته باشيد كه فقط يك بار مي توانيد براي ثبت اعتراض اقدام نماييد پس نبايد در روند ثبت اعتراض هيچ خطا و اشتباهي داشته باشيد همچنين بايد حتما ايميل خود را در سيستم نحوه ثبت اعتراض به نتايج كنكور 97 به درستي وارد نماييد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در روند ثبت اعتراض مي تواني طريق شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كد گيري مشكل خود را با مشاوران درخت دانش در ميان بگذاريد و ا ثبت اعتراض خود را به ما بسپاريد.

شرايط اعتراض به نتايج كنكور 97

داوطلبان عزيز توجه داشته باشيد كه در صورتي كه در اولين اولويت پذيرش شده ي خود در هنگام اعلام نتايج انتخاب رشته كنكور97 راضي نيستيد و مايل به پذيرش در اولويت هاي بعدي انتخاب رشته خود مي باشيد با يك درخواست اينترنتي ساده از طريق سايت سازمان سنجش در زمان مقرر شده مي توانيد انتقالي گرفته و در كد رشته محل هايي كه در اولويت هاي بعدي پذيرفته شده ايد ادامه تحصيل دهيد.

توجه داشته باشيد كه شما مي بايست قبل از انجام انتقالي كارنامه نهايي (كارنامه سبز) خود را از طريق سايت سازمان سنجش دريافت نماييد و از كد رشته محل هايي كه در آن ها پذيرفته شده ايد با خبر شويد. معمولا كارنامه نهايي در هفته آخر شهريور ماه و يا هفته اول مهرماه منتشر مي شويد.

براي اطلاعات بيشتر در باب شرايط استفاده از كارنامه سبز كنكور 97 و شرايط انتقالي با كارنامه سبز بر روي لينك زير كليك نماييد:

شرايط انتقالي با كارنامه سبز 97

مشاوره اعتراض به نتايج كنكور 97 درخت دانش

مركز مشاوره تحصيلي درخت دانش با دارا بودن بهترين و مجرب ترين مشاوران كنكور پاسخگوي تمامي سوالات شما در رابطه به نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97, نحوه ثبت اعتراض به نتايج كنكور 97, زمان اعلام نتايج نهايي كنكور 97, نحوه دريافت نتايج نهايي كنكور97, و زمان انتشار كارنامه نهايي(كارنامه سبز كنكور 97) و هرگونه سوال تحصيلي شما مي باشد. شما مي توانيد با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پيش شماره با مشاوران ما در تماس باشيد و به نتيجه مطلوب خود برسيد.

براي عضويت در كانال تلگرام و خبرنامه كنكور درخت دانش بر روي لينك زير كليك نماييد:

 


برچسب: اعتراض به نتايج كنكور ، اعتراض نتايج كنكور 97، مراحل ثبت اعتراض به نتايج كنكور 97، نحوه اعتراض به نتايج كنكور 97، نحوه مشاهده نتايج اعتراض به كنكور سراسري 97، شرايط اعتراض به نتايج كنكور 97،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۲:۱۴ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 اعلام شد

زمان اعلام نتايج كنكور 97 مشخص شد

نتايج انتخاب رشته كنكور 97 كي اعلام مي شود؟

بر اساس اطلاعيه سازمان سنجش مورخ 97/06/20 به اطلاع كليه داوطلبان زمان اعلام نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 شركت‌كننده در كنكور سراسري سال 1397 مي‌رساند كه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي و نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 رشته‌هاي تحصيلي با آزمون و همچنين رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم، پيام‌نور، غيرانتفاعي، پرديس خودگردان، ظرفيت مازاد و دانشگاه فرهنگيان20/06/97 بر روي سايت اطلاع رساني نتايج كنكور 97 قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97

سايت و نحوه مشاهده نتايج انتخاب رشته كنكور 97

براي مشاهده نتايج انتخاب رشته كنكور 97 خود مي توانيد به مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.com مراجعه نماييد و در قسمت منوي سمت راست گزينه سراسري را زمان اعلام نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 انتخاب نماييد. براي دريافت نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 خود بعد از انتخاب گزينه سراسري بر روي گزينه مشاهده نتايج نهايي كنكور سراسري 97 كليك نماييد و وارد پنجره بعدي شويد. زمان وارد شدن به پنجره نتايج كنكور دانشگاه سراسري 97 با استفاده از يكي از روش هاي پيشنهادي كه شامل مشخصات فردي و شماره پرونده و همچنين كد ملي با شماره داوطلبي مي باشد مي توانيد اعلام نتايج كنكور 97 خود را مشاهده نماييد.

از داوطلباني كه در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري 97 قرار مي‌گيرند دعوت مي‌شود با توجه به مندرجات اطلاعيه‌اي كه در اين خصوص به همراه اسامي پذيرفته‌شدگان زمان اعلام نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 منتشر خواهد شد ضمن مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي ذيربط و كسب اطلاع از برنامه زماني و مدارك مورد نياز در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند.

زماني كه شماره پرونده و شماره داوطلبي را گم كرده باشم چطور نتايج كنكور  97 خود را مشاهده كنم؟

در صورتي كه شماره پرونده و شماره داوطلبي را گم كرده باشيم و يا در دست نداشته باشيم مي توانيم آنها را بازيابي كنيم، و اما چطور؟ براي بازيابي شماره داوطلبي و شماره پرونده مي توانيم از طريق سايت سازمان سنجش و قسمت ارسال درخواست در سايت سازمان سنجش ثبت نام كرده و بعد از ورود به سايت شماره داوطلبي و شماره پرونده خود را دريافت كنيم. براي دريافت نتايج كنكور سراسري خود و همچنين بازيابي شماره داوطلبي و شماره پرونده، ثبت اعتراض به نتايج كنكور سراسري 97 و لغو محروميت كنكور سراسري 97 مي توانيد با شماره 9099072943 بدون گرفتن كد و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد و به مشاوران مجرب درخت دانش بسپاريد و يا براي اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

نحوه رفع محروميت از كنكور 98

نحوه ثبت اعتراض به نتايج انتخاب رشته كنكور 97 


برچسب: نتايج انتخاب رشته كنكور سراسري 97 اعلام شد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۳۸:۵۰ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

بهترين مشاوره تحصيلي را چگونه انتخاب كنم؟

 

بهترين مشاوره تحصيلي را چگونه انتخاب كنم؟

مشاوره تحصيلي برتر به چه معناست؟

خدمات بهترين مشاوره تحصيلي چگونه مي باشد؟

بهترين مشاوره تحصيلي حضوري يا مشاوره غير حضوري (تلفني)؟

شماره بهترين مشاوره تحصيلي تلفني رايگان؟

بهترين مشاوره تحصيلي رايگان چه خصوصياتي دارد؟

نقش بهترين مشاوره تحصيلي در موفقيت دانش آموز و دانشجو؟

هزينه مشاوره تحصيلي چقدر است؟ كدام مشاوره تحصيلي هزينه كم تري دارد!!(انتهاي مقاله)

چرا مشاوره تحصيلي درخت دانش؟(مشاوران مجرب_24ساعته_هزينه پايين مشاوره)

و ...؟؟؟

در اين مقاله سعي داريم نقش مشاوره تحصيلي در آينده داوطلب و همچنين مشخصات مشاوره تحصيلي خوب در راهنمايي تحصيلي را ذكر نماييم، لطفا تا انتهاي مقاله را مطالع نماييد.

مشاوره تحصيلي چيست؟

مشاوره در لغت به معناي مشورت گرفتن، راهنمايي خواستن، باهم رايزني كردن در مورد موضوع خاص مي باشد، مشاوره در انگليسي به معناي advice مي باشد.

مشاوره تحصيلي به معناي مشورت گرفتن در باب موضوعات تحصيلي، هدايت تحصيلي و راهنمايي گرفتن از افرادي كه تجربه و آگاهي كامل را در موضوعات مشخص شده تحصيلي داشته باشند.

مشاوره تحصيلي در كشورهاي اروپايي يكي از مهمترين مشاوره هايي است كه يك دانش آموز و يا دانشجو در طول دوران تحصيل خود بايد داشته باشد چون يك مشاور خوب، بهترين مشاوره تحصيلي مي تواند آينده هر دانش آموز و يا دانشجو ا رقم بزند.

مشاوره تحصيلي يا ACADEMIC ADVICE خوب مي تواند علاوه بر روشن كردن راه هاي تحصيلي مختلف و آگاه نمودن داوطلب، راه درست تحصيلي را انتخاب خواهد كرد.

نقش مشاوره تحصيلي در موفقيت تحصيلي و آينده

از دوره ي كودكي، انسان، براي بقا و سلامت خود، نيازمند راهنمايي والدين است و پس از آن نياز هاي ايمني، تعلق به ديگران، احترام و شان اجتماعي، زيبايي شناختي، يادگيري و فهميدن جلوه گر مي شود. تحقق اين همه نيازهاي انسان با ارائه راهنمايي از سوي ديگر آگاه امكان پذير است.

راهنمايي و مشاوره، دانستن و فهميدن، در دوره كودكي عموما بسيار قوي تر از دوره هاي ديگر است، زيرا كسب علم و دانش در اين دوره آغاز مي شود. در اين دوره مي توان با ارائه راهنمايي درست، علمي و به موقع بر سرعت يادگيري عميق افزوده و طوري رشد را تسهيل كرد كه كودكان هميشه در زندگي شيوه ي جست و جوگري پيشه كنند و بدانند كه در اين راه براي تكميل اطلاعات ناقص خود از چه منابعي و چه كساني راهنمايي و مشاوره تحصيلي رايگان بخواهند، زيرا در جامعه، صاحبان تجربه و صاحب نظران، با صلاحيت ها و تخصص هاي گوناگوني وجود دارند و با راهنمايي هاي خود در زمينه نيازها مسير طولاني را به مسيري كوتاه تبديل و از هدر رفتن منابع و نيروي انساني در راه رسيدن به اهداف جلوگيري مي كنند.

نقش مشاوره در مدارس 

در دوره هاي تحصيلي اهميت مشاوره در مدارس و مقاطع پايه نيز راهنمايي و مشاوره به دانش آموزان، در حل مشكلات شخصي، عاطفي، رفتاري و ارتباطي با خانواده و افراد جامعه خدماتي را عرضه مي دارد. ارائه اين گونه خدمات به آنان توانايي مي دهد تا در زمينه تصميم گيري، روابط خانوادگي، مهارت هاي اجتماعي و شيوه ي زندگي راه حل هاي علمي و منطقي بيابند. به همين علت، امروز راهنمايي و مشاوره به صورت حرفه اي در آمده است.

دامنه ي فعاليت علمي آن علاوه بر مدارس و دانشگاه ها در مراكزي كه بدين منظور تاسيس شده اند، گسترش يافته است. مشاوره و راهنمايي با ايجاد رابطه ي ياورانه شروع مي شود و  به ارزيابي، شناخت مشكلات رفتاري مراجعان در زمينه هاي سازگاري، تحصيلي و شغلي، همراه با ارائه پيشنهادهايي در راه پيشگيري و درمان آن ها مي پردازد.

 بهترين مشاوره تحصيلي خارج از كشور 

هر فردي براي ادامه تحصيل در خارج از كشور، يك سري از شرايط هاي عمومي را بايد داشته باشد. شرايط عمومي براي ادامه تحصيل در كشورها تقريبا يكسان مي باشد. با توجه به شرايط تحصيل در خارج از كشور حتما افراد بايد اطلاعات لازم را در اين مورد داشته و همچنين تصميم قطعي خود را مبني بر ادامه مشاوره تحصيل در خارج از كشور گرفته باشند. در اين راستا مشاورين تخصصي تحصيلي خارج از كشور درخت دانش در كنار شما دوستان عزيز مي باشند.

مشاوره تحصيلي تلفني تحصيل در خارج از كشور

مشاوره تحصيلي تلفني رايگان يكي از بهترين روش هاي مشاوره است كه داوطلب بدون هزينه و با كمترين زمان ممكن مي تواند سوال خود را پرسيده و با كمترين هزينه و نزديك به رايگان جواب درست و صحيح خود را دريافت نمايد.

براي مشاوره تحصيلي مخصوص خود و پرسيدن هر سوال تحصيلي در همه زمينه ها از ابتدايي تا دكتري، مشاوره انتخاب رشته، مشاوره بدون كنكور 97، مشاوره تحصيلي كودك،مشاوره برنامه ريزي كنكور 98، مشاوره و هدايت تحصيلي، مشاوره مدارس شاهد، مشاوره مدارس تيزهوشان، مشاوره رشته هاي بدون كنكور، مشاوره اعلام نتايج آزمون ها، مشاوره انتقالي با كارنامه سبز، مشاوره نظام وظيفه، مشاوره معرفي دانشگاه ها و رشته ها، مشاوره تكميل ظرفيت، مشاوره انتقالي، مشاوره اعتراض به نتايج، مشاوه انصراف از دانشگاه و بازگشت دوباره به تحصيل، مشاوره تحصيل رايگان در خارج از كشور و هر گونه ابهام تحصيلي داوطلبان مي توانند با شماره 9099072943 از طريق تلفن ثابت و بدون كدگيري تماس حاصل نمايند.

براي عضويت و ثبت نام در پانسيون مطالعاتي كنكوري و دبيرستان در تهران درخت دانش مي توانيد بر روي لينك زير كليك نماييد:

پانسيون مطالعاتي تهران

تذكر: ظرفيت محدود مي باشد، سريعا اقدام نماييد.

هدايت تحصيلي و انتخاب رشته

هدايت تحصيلي، همانطور كه از اسم آن مشاهده مي كنيم به معناي راهنمايي و مشخص كردن يك مسير براي ادامه تحصيل در رشته هاي مختلف مي باشد تا بر اساس آن دانش آموزان بتوانند بصورت آگاهانه شاخه و رشته تحصيلي خود را انتخاب كنند.

راهنمايي و هدايت تحصيلي دانش آموزان عزيز (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بايد بر اساس توانايي آنها، علاقه، بازار كار و پيش بيني و آينده نگري انجام خواهد شد و هيچ اجباري براي دانش آموزان به سمت رشته هاي خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطي همچون  كف نمره براي برخي رشته ها لازم است دانش اموزان به توصيه هاي فرم هدايت تحصيلي خود را دقت كنند. براي رشتههايي مانند علوم تجربي ، رياضي، علوم انساني، فني وحرفه اي و شاخه كاردانش در گرايشهاي صنعت و كشاورزي، بايد دانش آموز در برخي دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعيين شده را كسب كند وگرنه ثبت نام او در اولويتهاي چهارگانه صورت ميگيرد.

هدف اصلي مشاوره تحصيلي چيست؟

هدف اصلي نظام تعليمي و تربيتي رساندن دانش آموزان به سطحي از تمايزيافتگي است كه خود بصورت كاملا آگاهانه و با توجه به استعدادها تواناييها و رغبتهاي خويش و همچنين ظرفيتها و محدوديتهاي محيطي، آزادانه انتخاب كنند و سپس تصميم گيري نهايي كيفي خود را در تعامل سه جانبه ميان خودشان خانواده و مشاور انجام دهند.(هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم)

سال تحصيلي 97-98 براي هدايت تحصيلي يك سال متفاوتي خواهد بود چون كه براساس اطلاعات منتشر شده از لحاظ انتخاب افراد شاهد افزايش ظرفيت هايي كه اعلام شده هستيم.

براي هدايت تحصيلي هيچ گونه اجباري وجود ندارد و براي رشته هايي كه علاقمندان آن زياد هستند، افزايش ظرفيت وجود خواهد داشت تا اگر دانش آموزي قصد ورود به رشته اي را داشت، به تقاضاي او پاسخ داده شود؛ چراكه با توجه به آمار تعداد كمي از دانش آموزان در رشته تحصيلي مورد علاقه خود مشغول به تحصيل هستند بنابراين سال نهم بايد جدي گرفته شود.

در حال حاضرتعداد افراد فارغ التحصيل بيكار در كل كشور بسيار است و نسبت به هزينه هاي تحصيل انها، بهره برداري لازم صورت نگرفته است لذا ارائه سامانه هدايت تحصيلي راه حل مناسبي براي پيشگيري از مشكلات آتي جوانان و جامعه ميباشد.

بهترين هدايت تحصيلي تلفني  

هر چه جامعه از لحاظ امكانات پيشرفته تر مي شود، نياز انسانها براي استفاده از امكانات به مراتب روشن تر و قابل مشاهده است. در گذشته دانش آموزان اگر در هر نقطه اي از كشور كه بودند، براي رفع سوال هاي موجود در ذهن خود جهت پيشرفت تحصيلي، بايد به نزديكترين مكان كه فردي با اطلاعات يا سطح سواد بالاتر بود، مراجعه مي كردند تا مشكل خود را حل مي نمودند.

گاهي اوقات در بعضي از مناطق كشور به خاطر در دسترس نبودن فردي آگاه و آشنا به مسئله مجبور بودند كه به راهنمايي و مشاوره افراد غير متخصص و نا آگاه اكتفا نموده و آينده تحصيلي و حتي شغلي خود را در خطر بيندازند. يا به خاطر پرسيدن فقط يك سوال كوتاه با پاسخي كوتاه، راه درازي را طي نموده و با صرف هزينه ي زيادي(هزينه حمل و نقل تا رسيدن به مقصد و مبدأ، هزينه ارائه خدمات مشاوره اي و …) خود را به يك دفتر مشاوره تحصيلي در يك نقطه ي شهر رسانده تا از خدمات مشاوره تحصيلي بهره مند شوند.

شماره مشاوره تحصيلي ارزان

اما امروزه ديگر كمتر كسي حاضر است راهي را با صرف زمان و هزينه تا رسيدن به يك دفتر مشاوره تحصيلي طي نمايد، و بيشتر دانش آموزان و دانشجويان كشور در تمام نقاط ايران عزيز بدون صرف زمان و صرف هزينه، فقط با استفاده از يك تلفن ثابت مي توانند با مشاوره تحصيلي تلفني از بهترين و متخصص ترين مشاوران در تمام زمينه هاي تحصيلي سوال خود را پرسيده و رفع ابهام نمايند و با اطمينان از صحت و اطمينان از جواب پرسش خود ادامه راه را با يقين طي نمايند. افراد مي توانند با تلفن ثابت و بدون شماره گيري پيش شماره (كد) با شماره مشاوره تحصيلي تلفني ارزان 9099072943 تماس برقرار كنند.

هزينه مشاوره تلفني درخت دانش

با توجه اينكه تعداد زيادي از مشاوره هاي تحصيلي تلفني هزينه هاي هر دقيقه بالاتر از 3000 هزار تومان مي باشد، اما مشاوره تحصيلي درخت دانش كمترين هزينه را براي شما دوستان عزيز گذاشته تا با خيال آسوده و تضمين بالا پاسخ تمامي سوالات و ابهامات خود را دريافت نماييد.

قابل توجه هزينه مشاوره تحصيلي مشاوران تحصيلي اول هر تماس اعلام خواهد شد داوطلبان توجه داشته باشند مشاوره تحصيلي درخت دانش براي رفاه حال داوطلبان و مشكلات اقتصادي مردم هزينه را افزايش نداده و با نرخ دو سال پيش دقيقه اي 1400 تو مان مي باشد به علاوه 600 تومان هزينه مخابرات مي باشد.

مشاوره تحصيلي هاي ديگر مبلغ هر دقيقه 3000 هزار تومان دريافت خواهند كرد كه اول تماس مبلغ اعلام خواهد شد.

"خودتان انتخاب كنيد هزينه مشاوره اي كه دريافت مي كنيد"

مشاوره تحصيلي تلفني درخت دانش

مشاوره تحصيلي درخت دانش در تمامي مقاطع تحصيلي، دبستان، متوسطه، پيش دانشگاهي و ... در كنار شما دوستان عزيز خواهند بود. با توجه به اينكه پاسخگويي 24 ساعته مي باشد در صورتي كه خطوط مشغول باشند شما مي توانيد يكم بعد دوباره تماس حاصل نماييند.

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرام سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


برچسب: بهترين مشاوره تحصيلي را چگونه انتخاب كنم؟، مشاوره تحصيلي برتر، بهترين مشاوره تحصيلي حضوري، مشاوره غير حضوري (تلفني)، مشاوره غير حضوري (تلفني)، مشاوره تحصيل در خارج، مشاوره انتخاب رشته، مشاوره بدون كنكور 97، مشاوره تحصيلي كودك، مشاوره مدارس شاهد، مشاوره مدارس تيزهوشان،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۷:۳۷ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

اهميت درس هاي اختصاصي در كنكور تجربي 98

اهميت درس هاي اختصاصي در كنكور تجربي 98

كسب رتبه برتر مرهون سه فاكتور اساسي، تلاش و پشتكار، منابع خوب و برنامه ريزي است. كه در اين مقاله ميخواهيم فاكتور دوم يعني منابع خوب را خدمت شما بيشتر توضيح بدهيم.

تعدد منابع، انتشارات و موسسات مختلف باعث شده است كه بسياري از دانش آموزان و داوطلبان كنكور براي انتخاب منبع مناسب براي كنكور دچار سردرگمي و اشتباه شوند. عدم انتخاب منابع مناسب كنكوري به هر دليلي، راه به ناكجا آباد است. چون باعث از دست رفتن انگيزه، انرژي و توان دانش آموزان و داوطلبان كنكور مي شود. و از همه مهمتر باعث اتلاف زمان (كه مهمترين ركن كسب رتبه برتر است) مي شود.

اهميت درس شيمي در كنكور تجربي 98

 درس شيمي در كنكور سراسري 98 و سالهاي اخير جزء سختترين و مفهوميترين درسها شناخته شده است درس شيمي شامل 2 بخش حفظيات و مسائل است.

در چند سال اخير توجه طراحان كنكور در اين درس نسبت به سؤالهاي تيپ مسئله بيشتر شده است و 50 درصد سؤالهاي كنكور درس شيمي و اهميت درس شيمي در كنكور 98 را مسائل تشكيل ميدهند.

معمولاً مسائل اين درس با اعداد بزرگ و تقريب اعشاري طرح ميشوند و ظاهري مشكل و پيچيده دارند اما در واقع بهراحتي حل ميشوند. اگر دانشآموزان به حل تمرين و تست زياد در اين بخش بپردازند و چندين بار سؤالهاي كنكور را حل كنند بهراحتي ميتوانند به سؤالهاي تيپ مسئله پاسخ دهند.

اهميت درس شيمي در كنكور تجربي

شيمي و تاثير آن در كنكور 98

در چند سال اخير سؤالهاي بخش حفظي به صورت بسيار مفهومي و تركيبي ارائه شده است و براي پاسخگويي به تيپ سؤالها لازم است دانشآموز بر متن كتاب درسي تسلط داشته باشد؛ اما براي تسلط بر متن كتاب درسي تنها مطالعهي كتاب كافي نيست و ضرورت دارد كه دانشآموز از يك برنامه كمك آموزشي استاندارد و خوب به صورت مكمل استفاده كند تا مطالب كتاب را بيشتر توضيح دهد و دانشآموز با استفاده از آن بتواند نكات كليدي را از متن استخراج كند.
در تقسيم بندي سوالات كنكور تعداد سؤالهاي اين درس بين 3 كتاب درسي شيمي دبيرستان تقريباً به نسبت مساوي توزيع شده است لذا توجه به تمام مباحث 3 سال درس شيمي ضرورت دارد(اهميت درس شيمي در كنكور تجربي).
اكثر مباحث شيمي طوري هستند كه دانشآموز بايدقبل از هر چيز بر مباحث پايهي آنها تسلط يابد. يعني يادگيري شيمي بايد مرحله به مرحله و از پايه شروع شود. مثلاً براي يادگيري مبحث اسيد و باز و الكتروشيمي اول يادگيري مباحث تركيبات يوني و كووالانسي لازم است .
نكته مهم اين است كه در متن كتاب درسي بيشتر بدانيدها، فكر كنيدها، آزمايش كنيدها و مطالب حاشيهي كتاب به ظاهر اهميت زيادي ندارند و معمولاً دانشآموزان به آنها زياد توجه نميكنند، اما طراحان سوالات كنكور از اين بخش ها سوال طرح مي كنند.

روش پيشنهادي درخت دانش براي درس شيمي كنكور 98

خلاصهنويسي و حاشيهنويسي در كتاب درسي شيمي بسيار اهميت دارد؛ زيرا تحليل و برداشت دانشآموز از مطالب درسي و يادداشت كردن آنها به صورت خلاصه در حاشيهي كتاب و همچنين نكتهبرداري از تستها و يادداشت كردن آنها در كنار مطالب مرتبط در حاشيهي كتاب براي يادگيري درس شيمي ميتواند بسيار تأثيرگذار باشد و باعث تثبيت بيشتر مطالب درسي در ذهن دانشآموز ميشود. استفاده از جعبه لايتنر كه قبلا راجع به آن كامل توضيح داده ايم، در اينجا از اهميت زيادي برخوردار است.

براي اطلاع از ليست بهترين منابع كنكور 98 و همچنين برنامه ريزي درسي كنكور 98 مي توانيد با مشاوران درخت دانش از طريق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت) تماس حاصل نماييد.

اهميت درس فيزيك در كنكور تجربي 98

اهميت فيزيك در كنكور تجربي

 

فيزيك درسي محاسباتي مي باشد كه ۳۰ تست در كنكور تجربي را به خود اختصاص داده است. كنكوريها براي موفقيت در كنكور تجربي 98 و قبولي در رشتههاي بهتر بايد درصد خوبي در اين درس كسب كنند.

در پست هاي قبلي درخت دانش، اهميت درس شيمي، زيست شناسي و رياضي در كنكور تجربي 98 را براي شما داوطلبان سخت كوش كنكور سراسري 98 توضيح داده ايم اكنون راه موفقيت در فيزيك و دستيابي به درصد بالا را برايتان شرح خواهيم داد.

اهميت فيزيك 1 در كنكور تجربي 98

از كتاب فيزيك سال اول در كنكور تجربي معمولا مبحث آينه و عدسي ها مهم ترين مبحث است و به طور كلي هر ساله سه تست از بهترين منابع كنكور 98 به بحث آينه و عدسي اختصاص داده مي شود.

اهميت فيزيك 2 در كنكور تجربي 98

از كتاب فيزيك سال دوم دبيرستان به طور كلي از سرفصل فشار و قانون گازها دو تا چهار تست براي آزمون مطرح مي شود و مبحث مهم ديگر، كار و انرژي است كه يك سوال از اين مبحث نيز آورده خواهد شد.

اهميت فيزيك 3 در كنكور تجربي 98

از اين كتاب نسبت به فيزيك سال اول و دوم دبيرستان هر ساله سوالات بيشتري در كنكور مطرح مي شود و اهميت درس فيزيك در كنكور تجربي 98 را بيان ميكند.

از مبحث الكتريسيته ساكن يك تست، از مبحث خازن و مقاومت الكتريكي يك سوال تركيبي، از مبحث مقاومت الكتريكي 2 سوال به صورت جدا در كنكور مطرح مي شود. به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه براي تسلط بر فصل مقاومت الكتريكي تست هاي زيادي را حل كنيد چون در اين مورد تنوع سوال بسيار زياد مي باشد. از فصل مغناطيس و الكترو مغناطيس كه معمولا سرفصل هاي آسان فيزيك تجربي هستند، نيز دو تست در كنكور مطرح مي شوند.

اهميت فيزيك پيش دانشگاهي 1 در كنكور تجربي 98

چهار فصل مهم فيزيك پيش دانشگاهي 1 سينماتيك، ديناميك، موج و نوسان مي باشند. فصل هايي كه انواع تستهاي گوناگوني دارند و هر ساله شاهد خلاقيت طراحان در طرح تست از اين مباحث بوده ايم. مبحث سينماتيك و بردار ۳ تا ۴ تست در كنكور دارد كه احتمال طرح سوالات سخت از اين مباحث بسيار بالاست. ديناميك بين ۲ تا ۳ تست سهم دارد. از فصول موج و نوسان نيز كلا ۲ تا ۳ تست در كنكور مطرح مي شود.

اهميت فيزيك پيش دانشگاهي 2 در كنكور تجربي 98

فيزيك پيش دو ۴ فصل دارد. فصولي با مباحث حفظي و با فرمولهايي كه به راحتي با درك مفهوم آنها مي توانيد بر آن ها تسلط پيدا كنيد و از پس تستهاي اين فصول در سر جلسه آزمون بربياييد.

موفقيت در فيزيك تجربي در كنكور 98

خيلي از داوطلبان از ما سوال ميپرسند كه آيا امكان دارد در مدت زمان محدود درصد خوبي در فيزيك كسب كرد؟

در جواب بايد بگوييم بله امكان دارد. براي موفقيت در كنكور سراسري داوطلبان نيازمند داشتن تعادل در دروس عمومي و اختصاصي خود هستند. به شرط آن كه در دروس عمومي و اختصاصي خود در درسي ضعيف نباشيد و پاين تر از سي چهل درصد در يك واحد درسي نداشته باشيد، مطمئن باشيد با ميانگين ۵۵ تا ۶۰ درصد در تمامي دروس خود موفق به قبولي در رشتههاي خوبي خواهيد شد.

اهميت درس رياضي در كنكور تجربي 98

نميشه گفت كه هر سال با يك درصد مشخص در يك درس مي توان منتظر رتبه خاصي بود. اما تقريبا مي توان تخمين زد كه با كسب درصد سي يا سي و پنج درصد در درس رياضيات رشته تجربي با شرط متوسط بودن درسهاي ديگر، اميد به پيروزي داشت.
حالا مباحثي رو بهتون ميگم كه با ديگر مباحث رياضيات ارتباط و پيوستگي كمتري دارند.يعني لازم نيست براي جواب دادن به سوالات اون ها پايه رياضي قوي اي داشته باشيدو بايد حتما اهميت درس رياضي در كنكور 98 تجربي را بدانيم:

درس رياضي براي كنكوري هاي تجربي

اهميت بحث آناليزتركيبي و احتمال در كنكور تجربي 98

سهم اين مباحث تو كنكور بطور ميانگين سه تست(ده درصد)هست.
احتمال و آناليز باهم تدريس ميشن و براي يادگيري كامل احتمال آناليز رو هم بايد بلد باشيد.اما اين مباحث هيچ وابستگي به مطالب ديگه ندارند فقط اندكي نياز به هوش و تجزيه و تحليل دارند.
احتمال با ارزش ترين مبحثيه كه ميشه روش سرمايه گذاري كرد.يك سوال هميشه از احتمال دوجمله اي(برنولي)طرح ميشه كه فقط بايد اعداد رو در فرمول جايگذاري كرد و به جرات ميشه گفت اين تست يكي از سه تستي هست كه ساده ترين تستاي كنكورو تشكيل ميدن.ولي توجه كنيد احتمال مبحثي هست كه براي تسلط كامل بر اون نياز به تست زدن فراوان هست.

اهميت بحث آمار در كنكور تجربي 98

شما كتاب آمارو تو سال سوم ميخونيد.آمار هر سال در كنكور سراسري ۲تا تست داره اين دو تست در كنكور سراسري آسان ترين سوالات رياضي هستند به طوري كه شما با چند تا رابطه ابتدايي(واريانس،انحراف معيار،ميانگين و…)و چندتا نكته ساده به راحتي ميتونيد به اين سوالا جواب بديد.
معمولا از دسته بندي داده ها و نمودار ها روي هم يك تست طرح ميشه و تست ديگه مربوط ميشه واريانس و…البته گاهي اين مباحث را با هم تركيب ميكنن مثلا دسته بندي رو ميدن بعد انحراف معيار داده هاي نمودار جعبه اي رو ميخوان.كه بازهم آسان است. مثل انواع متغيير ها،روش هاي آماري و… بهتون توصيه ميكنم كه از متن كتاب غافل نشيد و اون رو هم بخونيد.
آمار مبحثيه كه شما ميتونيد با حداكثر۱۵۰-۲۰۰تست كاملا روي اون مسلط بشيد و اين دو تا تستو جواب بديد.

براي اطلاع از ليست بهترين منابع كنكور 98 و همچنين دريافت برنامه ريزي درسي كنكور 98 مي توانيد با مشاوران درخت دانش از طريق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت) تماس حاصل نماييد و يا بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

بهترين منابع كنكور 98 نظام جديد

بهترين منابع كنكور رياضي 98

اهميت درس زيست شناسي در كنكور تجربي 98

واضح است كه مطالعه ي صحيح و دقيق درس زيست شناسي(اهميت زيست شناسي در كنكور تجربي 98) براي داوطلبين رشته تجربي و بخصوص آنهايي كه متقاضي رشته هاي پرطرفدار هستند، اهميت ويژهاي دارد. هر چند اغلب داوطلبان به اهميت حياتي اين درس در كنكور سراسري آگاهي كامل دارند، ولي درخت دانش با بيان چند نكته ي كاربردي، به موفقيت شما كمك مي كند:

1- داوطلبين موفق و ممتاز، آنهايي هستند كه به تكرار كتابهاي درسي زيستشناسي مي پردازند، پس مرور هرچه بيشتر را فراموش نكنيد. نكات مهم آن را با استفاده از جعبه لايتنر هميشه مرور كنيد.
2- مي دانيد كه در زيستشناسي، قوانين ثابت و قاطع مثل درس رياضي وجود ندارد، بلكه موارد استثنايي فراوان هستند. پس كلماتي مثل " برخي و بعضي و بسياري و اغلب و گاهي و ..." را در كتابهاي درسي مشخص كنيد و مفاهيم برآمده از آنها را به خاطر بسپاريد.
3- تصاوير در زيستشناسي، به فهم بهتر مطالب درسي(كتاب زيست شناسي در كنكور تجربي) كمك شاياني ميكنند و هر ساله به طور مستقيم، از خود تصوير يا به طور غير مستقيم از مفاهيم آنها، سؤال طرح مي شود، پس زيرنويس آنها و نامگذاري بخشهاي مختلف شكلها را به دقت مطالعه كنيد.
4- اسامي جانداران مختلف ( مثل گياهان و جانوران و قارچها و آغازيان و باكتريها) را ياد بگيريد و خصوصيات ويژهي آنها را در كنارشان يادداشت كنيد. از كتابهاي سه سال زيستشناسي، تمام مطالبي كه در مورد آن جاندار نوشته شده را پيدا كنيد.
5 - بهترين منبع براي آمادگي بيشتر در آزمونهاي سراسري، نمونه سؤالات كنكورسالهاي گذشته است كه بايد حل و بررسي كنيد و در عين حال، ساير گزينهها را به دقت تحليل كنيد. بارها و بارها ديده شده كه سؤالات سالهاي قبلي با يكسري تغييرات جزئي در گزينهها يا صورت سؤال، به صورت پرسش جديدي در آزمون اخير، مطرح ميشوند.

كتاب زيست شناسي در كنكور تجربي

اهميت زيست شناسي در زيرگروه هاي 5 گانه

درس زيست شناسي در زيرگروههاي ۱ تا ۵ به ترتيب داراي ضرايب ۴و۴و۲و۲و۲ ميباشد،درس زيست شناسي درسي بسيار مهم در بين دروس اختصاصي مي باشد.بعد از رياضي و شيمي سومين درس پر اهميت به شمارمياد.

از تعداد ۵۰ سوال از اين درس در كنكور سراسري 98 مطرح ميشود كه سوالات ۱۵۶ تا ۲۰۵ رو شامل است، وقت پيشنهادي براي حل اين سوالات ۳۶ دقيقه ميباشد، منابع مورد استفاده از اين درس براي طرح سوال در كنكور كتابهاي درسي زيست دوم،زيست سوم،امار و زيست پيش است…
در درس زيست شناسي آزمون كنكور سوالات ترتيب به خصوص و خاصي را ندارند يعني فكر نكنيد ابتدا سوالات دوم و مي بينيد، بعد سوم و بعد سوالات پيش دانشگاهي رو در پيش رو خواهين داشت،كلا سوالات پس و پيش خواهند شد. ولي اگه بخوايم كلي بگيم:

تعداد سوالات زيست شناسي در كنكور سراسري 98 تجربي

اين ۵۰سوال اكثرا به شرح زير است:
۱۳سوال(۲۶درصد)مربوط به زيست دوم…
۱۹سوال(۳۸درصد)مربوط به زيست سوم…
۱۸سوال(۳۶درصد)مربوط به زيست پيش…
زير گروه 1: مواد امتحاني و ضرايب آن: زمين شناسي(0)، رياضي(2)، زيست شناسي(4)، فيزيك(2)، شيمي(3)

 

براي بازديد و مطالعه پربازديدترين مقالات درخت دانش بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

پانسيون مطالعاتي چيست

مشاوره تحصيلي رايگان

روانشناسي تحصيلي كودك


برچسب: اهميت درس هاي اختصاصي در كنكور تجربي 98، اهميت درس شيمي در كنكور تجربي 98، شيمي و تاثير آن در كنكور 98، اهميت درس فيزيك در كنكور تجربي 98، اهميت فيزيك 1 در كنكور تجربي 98، اهميت فيزيك 2 در كنكور تجربي 98، اهميت فيزيك 3 در كنكور تجربي 98، اهميت فيزيك پيش دانشگاهي 1 در كنكور تجربي 98، اهميت فيزيك پيش دانشگاهي 2 در كنكور تجربي 98، اهميت درس رياضي در كنكور تجربي 98، اهميت بحث آمار در كنكور تجربي 98، اهميت درس زيست شناسي در كنكور تجربي 98،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۸:۳۵ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97

چگونه نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 ترم مهر خود را مشاهده كنم؟

براي مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر 97 خود بايد شماره پيگيري انتخاب رشته بدون كنكور 97 ترم مهر در هر كدام از زيرگروه ها را همراه با كد ملي خود در دست داشته باشيد، و سپس به سايت azmoon.org دانشگاه آزاد ترم مهر ماه مراجعه نمايند.

مراحل گام به گام مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر ماه 97

 • گام اول: در قسمت سمت راست سايت azmoon.org دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر ماه بر روي گزينه اعلام نتايج آزمون ها دانشگاه آزاد كليك نماييد.
 • گام دوم: بر اساس مقطع ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون كنكور 97 ترم مهر خود بر روي اعلام نتايج بدون آزمون آن مقطع كليك نماييد، يعني اگر در مقطع كارشناسي ناپيوسته ثبت نام و انتخاب رشته بدون كنكور انجام داده ايد بر روي اعلام نتايج همان مقطع كليك نماييد.
 • گام سوم: با وارد كردن شماره پيگيري 9 رقمي انتخاب رشته خود و همچنين شماره كد ملي مي توانيد به راحتي مشاهده نتايج دانشگاه آزاد مهر 97 سوابق تحصيلي خود را دريافت نماييد.

چگونه نتايج ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده نماييم؟

براي نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد ۹۷ و همچنين دريافت نتايج كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصيلي 97 بايد با در دست داشتن شماره پيگيري اعلام نتايج بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد مهر ماه 97 مراحل زير را به طور دقيق انجام داده و نتايج بدون كنكور را دريافت نماييد.

اعلام نتايج بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد 97

نحوه مشاهده اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97

همانطور كه مي دانيد زمان ثبت نام انتخاب رشته كارداني پيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 از تاريخ27 مرداد ماه شروع شده و زمان ثبت نام انتخاب رشته كارداني ناپيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد از تاريخ 28 مرداد ماه شروع شده و همچنان ادامه دارد و تا دهه دوم شهريور ماه ادامه خواهد داشت شما ميتوانيد با مراجعه به پست هاي قبلي درخت دانش در رابطه با دفترچه انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 و يا نحوه انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 و شرايط انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 از نحوه  انجام انتخاب رشته به طور دقيق باخبر شويد.

براي مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مقطع كارداني 97-98 خود مي توانيد بر روي لينك زير كليك نماييد.

مشاهده نتايج بدون كنكور كارداني دانشگاه آزاد 97

همچنين در صورت تمايل مي توانيد با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پيش شماره با مشاوران اعلام نتايج بدون كنكور 97 درخت دانش در ارتباط باشيد و انتخاب رشته ي خود را از طريق مشاوران درخت دانش انجام دهيد.

نحوه مشاهده اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 ترم مهر

داوطلبان گرامي مي بايست پس از اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهر 97 در هريك از مقاطع تحصيلي ابتدا برروي لينك مربوط به مقطع مورد نظرشان كليك نمايند و سپس به دو روش مي توانند نتايج انتخاب رشته دانشگاه ازاد با آزمون 97 خود را دريافت نمايند:

 1. شناسه انتخاب رشته (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي و شماره شناسنامه)
 2. اطلاعات فردي (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي, نام, نام خانوادگي, سال تولد و شماره شناسنامه)

برچسب: نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97، مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر 97، اعلام نتايج آزمون ها دانشگاه آزاد، نتايج دانشگاه آزاد مهر 97 سوابق تحصيلي نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد ۹۷ نحوه مشاهده اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 نحوه مشاهده اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 ترم مهر اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهر 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۰:۱۶ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

چگونه نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده كنم؟

چگونه نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده كنم؟

دانشگاه آزاد اسلامي از جمله مراكز تحصيلات عالي در كشور است كه هرساله بخش زيادي از داوطلبان ورود به دانشگاه را جذب خود مي نمايد و تعداد زيادي از دانشجويان را در تمام مقاطع تحصيلي پذيرش مي نمايد. اما چندين سال است كه دانشگاه آزاد در بسياري از رشته هاي غير پزشكي به صورت بدون كنكور در مقاطع تحصيلي مختلف اقدام به پذيرش دانشجو مي نمايد.

براي اطلاع از نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 بر روي آن كليك نماييد.

اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

نحوه و زمان مراجعه پذيرفته شدگان نتايج ثبت نام دانشگاه ازاد بدون كنكور مهر 97

پذيرفتــه شــدگان واحــدهاي علــوم وتحقيقات دانشگاه آزاد، تهران مركزي، تهـران جنـوب، تهـران شـمال،پزشـكي تهـران،الكترونيكـي، تهـران شـرق، بروجـرد،سنندج، نجف آباد، تبريز، كرج، قم، شيراز، پرند، مشهد، همدان و ارايه جهت اطلاع از چگونگي و زمان ثبت نام حضوري بدن آزمون دانشگاه ازاد نيمسال اول 97 با مشاوران درخت دانش درتماس باشيد.

عــدم مراجعـه پذيرفتــه شــدگان در روز و ســاعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقـي شـده و هـيچ گونـه اعتراضي پذيرفته نخواهد شد.

پرونده كليـه پذيرفتـه شـدگان سـال 1397 جهـت، احراز صلاحيتهاي عمومي تحت بررسي است و نتيجـه آن، متعاقباً از طرف دفتر گزينش صلاحيتهاي عمومي سـازمان، مركزي به اطلاع واحدهاي دانشگاهي خواهد رسيد.

نحوه ثبت نام پذيرفته شدگان بدون كنكور دانشگاه ازاد مهر ماه 97 ﻫﻤﻪ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺷﺨﺼـﺎً در ﺗـﺎرﯾﺦ  97/11/25 ﻟﻐﺎﯾﺖ دوﺷﻨﺒﻪ 97/11/28 ﺷﻨﺒﻪ با در دﺳﺖ داﺷﺘﻦ ﻣﺪارك ﻻزم ﺟﻬـﺖ ﺛﺒـﺖ ﻧـﺎم ﺑـﻪ واﺣـﺪﻫﺎي مربوط ﮐﻪ ﻧﺸـﺎﻧﯽ و  ﺗﻠﻔـﻦ آﻧﻬـﺎ در ﺳـﺎﻣﺎﻧﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘـﯽ  ﻣﺮﮐـﺰ  ﺳـــــــﻨﺠﺶ و ﭘـــــــﺬﯾﺮش داﻧﺸـــــــﮕﺎه  ﺑـــــــﻪ آدرس:  و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ داﻧﺸـﮕﺎه  www.sanjesh.iau.ac.ir آزاد اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ آدرس درج ﺷﺪه اﺳﺖ ﻣﺮاﺟﻌﻪ نماييد.

براي اطلاع از مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 بر روي آن كليك نماييد.

زمان اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

با توجه به اينكه ثبت نام كارداني و كارشناسي بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 همچنان ادامه دارد و دير تر از ساير مقاطع تحصيلي به اتمام مي رسد نتايج بدون كنكور كارداني دانشگاه آزاد مهر 97 دير تر اعلام مي شود.

پيش بيني مي شود نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 در اواسط دهه سوم شهريور ماه اعلام مي شود.

شما مي توانيد با عضويت در كانال تلگرام درخت دانش و يا با مراجعه به سايت درخت دانش به محض اعلام نتايج با خبر شده همچنين با اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد لينك آن در سايت درخت دانش فعال شده و شما مي توانيد از طريق سايت درخت دانش به سيستم اعلام نتايج متصل شويد.

پس از اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 از طريق سايت azmoon.com اطلاعيه زمانبندي ثبت نام نهايي پذيرفتگان از طريق سايت دانشگاه آزاد منتشر مي شود و زمان دقيق مراجعه داوطلبان پذيرفته شده واحد هاي دانشگاه آزاد در كانال تلگرام مشاوره تحصيلي درخت دانش اعلام مي شود. درخت دانش براي تمامي داوطلبان عزيز آرزوي قبولي در شهر و رشته مورد نظرشان را دارد.

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد97

ابتدا در سايت azmoon.org مي بايست لينك مربوط به مقطع مورد نظرتان را كليك نماييد در مرحله بعد در قسمت هاي نظام آموزشي, مجموعه آموزشي, شناسه ثبت نامو رمز خودرا(اطلاعات كارت اعتباري) را در محل مورد نظر درج نماييد و سپس وارد صفحه مشاهده نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد شويد.(اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97)

مشاوره تحصيلي درخت دانش

مركز مشاوره تحصيلي درخت دانش با دارا بودن بهترين و مجرب ترين مشاوران تحصيلي كشور پاسخگوي تمامي سوالات شما در رابطه با انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد97, زمان اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد, نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد و كليه سوالات تحصيلي شما مي باشد. شما مي توانيد با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پيش شماره با مشاوران ما در ارتباط باشيد.

راههاي ارتباطي با كارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش

 برچسب: چگونه نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده كنم؟ نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 ، نحوه و زمان مراجعه پذيرفته شدگان نتايج ثبت نام دانشگاه ازاد بدون كنكور مهر 97، مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 ،زمان اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97، اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97، نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد97، مشاهده نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۸:۵۵ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97

چگونه نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 ترم مهر خود را مشاهده كنم؟

براي مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر 97 خود بايد شماره پيگيري انتخاب رشته بدون كنكور 97 ترم مهر در هر كدام از زيرگروه ها را همراه با كد ملي خود در دست داشته باشيد، و سپس به سايت azmoon.org دانشگاه آزاد ترم مهر ماه مراجعه نمايند.

مراحل گام به گام مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر ماه 97

 • گام اول: در قسمت سمت راست سايت azmoon.org دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر ماه بر روي گزينه اعلام نتايج آزمون ها دانشگاه آزاد كليك نماييد.
 • گام دوم: بر اساس مقطع ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون كنكور 97 ترم مهر خود بر روي اعلام نتايج بدون آزمون آن مقطع كليك نماييد، يعني اگر در مقطع كارشناسي ناپيوسته ثبت نام و انتخاب رشته بدون كنكور انجام داده ايد بر روي اعلام نتايج همان مقطع كليك نماييد.
 • گام سوم: با وارد كردن شماره پيگيري 9 رقمي انتخاب رشته خود و همچنين شماره كد ملي مي توانيد به راحتي مشاهده نتايج دانشگاه آزاد مهر 97 سوابق تحصيلي خود را دريافت نماييد.

چگونه نتايج ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد مهر 97 را مشاهده نماييم؟

براي نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد ۹۷ و همچنين دريافت نتايج كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصيلي 97 بايد با در دست داشتن شماره پيگيري اعلام نتايج بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد مهر ماه 97 مراحل زير را به طور دقيق انجام داده و نتايج بدون كنكور را دريافت نماييد.

اعلام نتايج بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد 97

نحوه مشاهده اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97

همانطور كه مي دانيد زمان ثبت نام انتخاب رشته كارداني پيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 از تاريخ27 مرداد ماه شروع شده و زمان ثبت نام انتخاب رشته كارداني ناپيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد از تاريخ 28 مرداد ماه شروع شده و همچنان ادامه دارد و تا دهه دوم شهريور ماه ادامه خواهد داشت شما ميتوانيد با مراجعه به پست هاي قبلي درخت دانش در رابطه با دفترچه انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 و يا نحوه انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 و شرايط انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 از نحوه  انجام انتخاب رشته به طور دقيق باخبر شويد.

براي مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مقطع كارداني 97-98 خود مي توانيد بر روي لينك زير كليك نماييد.

مشاهده نتايج بدون كنكور كارداني دانشگاه آزاد 97

همچنين در صورت تمايل مي توانيد با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پيش شماره با مشاوران اعلام نتايج بدون كنكور 97 درخت دانش در ارتباط باشيد و انتخاب رشته ي خود را از طريق مشاوران درخت دانش انجام دهيد.

نحوه مشاهده اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 ترم مهر

داوطلبان گرامي مي بايست پس از اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهر 97 در هريك از مقاطع تحصيلي ابتدا برروي لينك مربوط به مقطع مورد نظرشان كليك نمايند و سپس به دو روش مي توانند نتايج انتخاب رشته دانشگاه ازاد با آزمون 97 خود را دريافت نمايند:

 1. شناسه انتخاب رشته (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي و شماره شناسنامه)
 2. اطلاعات فردي (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي, نام, نام خانوادگي, سال تولد و شماره شناسنامه)

برچسب: نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد ترم مهر 97، مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور ترم مهر 97، اعلام نتايج آزمون ها دانشگاه آزاد، نتايج دانشگاه آزاد مهر 97 سوابق تحصيلي نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد ۹۷ نحوه مشاهده اعلام نتايج كارداني بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 نحوه مشاهده اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 ترم مهر اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهر 97،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۶:۲۵ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

سايت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

سايت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

سايت اعلام نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور 97 تنها سايت دانشگاه آزاد آزمون مي باشد كه آدرس سايت اعلام نتايج را در زير اعلام كرده ايم براي ورود به سايت اعلام نتايج بدون كنور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 مي توانيد بر روي آن كليك نماييد:
پس از نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 داوطلبان مي بايست در زمان مقرر شده طبق اطلاعيه با در دست داشتن مدارك مورد نياز ثبت نام نهايي خود را انجام دهند. درخت دانش براي تمامي داوطلبان عزيز آرزوي قبولي در شهر و رشته مورد نظرشان را دارد.

سايت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

پس از اعلام نتايج نهايي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 از طريق سايت azmoon.com دانشگاه آزاد اطلاعيه زمانبندي ثبت نام نهايي پذيرفتگان از طريق سايت دانشگاه آزاد منتشر مي شود و زمان دقيق مراجعه داوطلبان پذيرفته شده واحد هاي دانشگاه آزاد در آن اعلام مي شود.

نحوه دريافت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

داوطلبان گرامي مي بايست پس از اعلام نتايج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 در هريك از مقاطع تحصيلي ابتدا برروي لينك مربوط به مقطع مورد نظرشان كليك نمايند و سپس به دو روش مي توانند نتايج انتخاب رشته دانشگاه ازاد با آزمون 97 خود را دريافت نمايند:

 1. شناسه انتخاب رشته (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي و شماره شناسنامه)
 2. اطلاعات فردي (وارد نمودن مجموعه امتحاني و نظام آموزشي, نام, نام خانوادگي, سال تولد و شماره شناسنامه)

سايت اعتراض به نتايج نهايي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

داوطلباني كه نسبت به نتايج نهايي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 اعتراض دارند مي توانند از طريق سامانه پاسخگويي 4743 يا از طريق وب سايت azmoon.org پيگيري و از مراجعه حضوري خودداري نمايند همچنين در صورت تمايل مي توانيد اعتراض خود را به دست مشاوران متخصص درخت دانش بسپاريد و با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پيش شماره با مشاوران ما گفت و گو نموده و اعتراض خود را ثبت نماييد.

براي اطلاع از شرايط جديد ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد نيمسال دوم 97-98 و رشته هاي جديد نيمسال ترم بهمن 97-98 و مشاهده نتايج بدون كنكور ترم مهر 97 خود بر روي لينك هاي رنگي زير كليك نماييد:

شرايط ثبت نام بدون كنور دانشگاه آزاد نيمسال دوم 97-98

اعلام نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97

 

سايت اعلام بدون كنكور آزاد 97 درخت دانش

مشاوره تحصيلي درخت دانش شمارا تا رسيدن به شهر و رشته و دانشگاه مورد نظرتان تنها نخواهد گذاشت شما مي توانيد در هر مرحله اي از مسير موفقيت و رسيدن به دانشگاه رشته دلخواه و در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 و همچنين اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه ازاد بدون كنكور نيمسال اول مهر ماه 97 در هريك از مقاطع تحصيلي, نحوه و شرايط و مدارك لازم براي ثبت نام نهايي حضور , زمان و شرايط شركت در تكميل ظرفيت و ظرفيت هاي مورد پذيرش در تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد 97 و هر گونه سوال تحصيلي ديگري با شماره گيري 9099072943 با تلفن ثابت و بدون كدگيري با مشاوران با گفت و گو نموده و پاسخ سوالات و خواسته هاي خود را دريافت نماييد.

براي عضويت در خبرنامه اعلام نتايج آزمون ها در كانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh درخت دانش عضو شويد.


برچسب: سايت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97، سايت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97، سايت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، نحوه دريافت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، نحوه دريافت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، سايت اعتراض به نتايج نهايي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، سايت اعلام بدون كنكور آزاد 97 درخت دانش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۴۷:۱۷ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

زمان دقيق مشاهده نتايج بدون كنكور مهر ماه آزاد 97 ؟

شرايط ثبت نام مرحله دوم اينترنتي دانشگاه آزاد مهر ماه 97 ؟

ثبت نام حضوري بعد از اعلام نتايج بدون كنكور مهر ماه دانشگاه آزاد 97 ؟

نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97؟

و ...؟؟؟

دانشگاه آزاد به صورت بدون كنكور و با شرط سوابق تحصيلي از بهمن ماه 96 به بعد در دوره هاي تمام وقت و پاره وقت و همچنين در مقاطع كارداني پيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد، كارداني ناپيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد، كارشناسي پيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد، كارشناسي ناپيوسته بدون كنكور دانشگاه آزاد اقدام به پذيرش دانشجو كرد، شرايط و نحوه پذيرش براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97-98 متفاوت تر از سالهاي گذشته بود.

"امسال براي مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 بايد منتظر اعلام نتايج دانشگاه آزاد باشيم"

اعلام نتايج بدون كنكور مهر ماه 97 دانشگاه آزاد

نتايج بدون كنكور نيمسال اول دانشگاه آزاد 97 مهر ماه در نيمه دوم شهريور ماه اعلام خواهد شد و داوطلبان براي مشاهده نتايج مهر ماه 97 دانشگاه آزاد خود در لينك زير مي توانند اقدام نمايند(به محض اعلام نتايج، لينك مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال اول مهر ماه 97 در زير فعال خواهد شد)

نتايج بدون كنكور نيمسال اول دانشگاه آزاد مهر ماه 97

نتايج بدون كنكور نيمسال اول دانشگاه آزاد 97

 نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

نتايج بدون كنكور دانشگاه ازاد مهر ماه 97 نيمسال اول از نيمه دوم شهريور ماه بر روي سايت دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد.

نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد 97-98 به دو دسته تقسيم مي شود:

نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيم سال اول 97 مهر ماه

نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيم سال اول 97 مهر ماه در دو دوره اعلام خواهد شد:

نتايج بدون كنكور كارشناسي مهر ماه 97

نتايج بدون كنكور كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر ماه 97 (بر اساس سوابق تحصيلي) كمي زودتر از كارداني پيوسته و كارشناسي ناپيوسته اعلام خواهد شد.

بعد از اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 داوطلبان و متقاضيان پذيرش شده مي توانند به واحدها و دانشكده هاي مربوطه مراجعه كرده و مدارك خود را براي ثبت نام نهايي بدون كنكور دانشگاه آزاد تحويل دهند.

نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97 در نيمه دوم شهريور ماه اعلام و در دهه سوم داوطلبان مي توانند براي ثبت نام خود به واحدهاي دانشگاهي مراجعه نمايند، و يا از طريق مشاوره تحصيلي درخت دانش اقدام نمايند.


برچسب: مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97، زمان دقيق مشاهده نتايج بدون كنكور مهر ماه آزاد 97، شرايط ثبت نام مرحله دوم اينترنتي دانشگاه آزاد مهر ماه 97، ثبت نام حضوري بعد از اعلام نتايج بدون كنكور مهر ماه دانشگاه آزاد 97، نحوه مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97، مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر ماه 97، نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيم سال اول 97 مهر ماه ، نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيم سال دوم 97-98 بهمن ماه، نتايج بدون كنكور كارشناسي نيم سال اول 97، نتايج بدون كنكور كارداني نيم سال اول 97،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۴۵:۱۳ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97

دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97

زمان دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97 نيمسال اول تحصيلي مشخص شد، طبق اطلاع رساني دانشگاه آزاد داوطلبين بدون كنكور دانشگاه آزاد مي توانند براي دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97 خود با ورود به سامانه مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97 مراجعه نمايند و نتايج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد نيمسال اول 97 خود را دريافت كنند.

زمان اعلام دريافت نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97

بر خلاف تصور بسياري از داوطلبان دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال اول 97 كه پس از ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور خود اين تصور را دارند كه پس از انتخاب رشته بايد وارد دانشگاه شوند، بايد بدانيم كه از بعد از ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور نيمسال دوم پارسال ديگر ملاك پذيرش داوطلبان سوابق تحصيلي مي باشد و اين بدان معناست:

كه احتمال قبولي داوطلبين در انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه ازاد 100 درصد نيست و بايد منتظر اعلام نتايج بدون كنكور آزاد مهر ماه 97 باشيم.

زمان دريافت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97 مشخص شد

زمان دريافت اعلام نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 نيمسال اول مهر 97 از نيمه دوم شهريور ماه 97 مي باشد، داوطلبين از تاريخ 1397/06/15 به بعد مي توانند با مراجعه به سايت دريافت اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه ازاد 97 براي دريافت نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97 اقدام نمايند.

نكته قابل توجه: زمان درياغت اعلام نتايج انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد مقاطع كارشناسي و كارداني با هم متفاوت است.

زمان دريافت اعلام نتايج كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد مهر 97

زمان اعلام نتايج كارشناسي پيوسته بدون كنكور ترم مهر 97 از همه مقاطع زودتر در سايت اعلام نتايج منتشر خواهد شد و اين بين معناست كه اعلام نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد دوره كارشناسي ناپيوسته از همان اواليا نيمه دوم شهريور اعلام خواهد شد.

براي اطلاع از زمان دقيق و مشاهده و دريافت نتايج انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 خود مي توانيد در انتهاي مقاله عضو كانال تلگرام اطلاع رساني بدون كنكور 97 شويد و به محض منتشر شدن نتايج آن را مشاهده نماييد.

مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور مهر 97

چگونه نتايج بدون كنكور مهر 97 دانشگاه آزاد را دريافت كنيم؟

نحوه دريافت و مشاهده نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد چگونه است؟

نحوه دريافت نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور نيمسال اول 97 را مي توانيد در سايت آزمون و در لينك بالا مشاهده نماييد، داوطلبان و متقاضيان بدون كنكور براي مشاهده نتايج خود مي توانند از طريق كد رهگيري ثبت نام بدون كنكور و رمز دوم، شماره شناسنامه اقدام نمايند.

بعد از اعلام نتايج بدون كنكور نيمسال اول 97 داوطلبان مي توانند در صورت پذيرش با در دست داشتن مدارك خود براي ثبت نام حضوري به دانشكده مورد نظر مراجعه و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

داوطلباني كه تمايل به ثبت نام در رشته پذيرش شده خود نداشته باشند مي توانند براي ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال دوم 97-98 بر روي آن كليك كنند.

سايت اعلام نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 با آزمون

پس از اعلام نتايج نهايي انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 از طريق سايت azmoon.com دانشگاه آزاد اطلاعيه زمانبندي ثبت نام نهايي پذيرفتگان از طريق سايت دانشگاه آزاد منتشر مي شود و زمان دقيق مراجعه داوطلبان پذيرفته شده واحد هاي دانشگاه آزاد در آن اعلام مي شود.

پس از نتايج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 داوطلبان مي بايست در زمان مقرر شده طبق اطلاعيه با در دست داشتن مدارك مورد نياز ثبت نام نهايي خود را انجام دهند. درخت دانش براي تمامي داوطلبان عزيز آرزوي قبولي در شهر و رشته مورد نظرشان را دارد.

زمان اعلام نتايج كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 97 نيز به زودي اعلام خواهد شد براي اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك نماييد:

دريافت نتايج كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 97


برچسب: دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97، مشاهده نتايج دانشگاه آزاد بدون كنكور 97، دريافت نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد نيمسال اول 97، نتايج ثبت نام بدون كنكور دانشگاه ازاد 97، زمان دريافت اعلام نتايج كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد مهر 97، زمان دريافت اعلا نتايج بدون كنكور دانشگاه آزاد مهر 97، نحوه دريافت نتايج دانشگاه ازاد بدون كنكور نيمسال اول 97،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۴۲:۴۵ توسط:teletexting@outlook.com موضوع: