رسانه ديجيتال هيرو رسانه ديجيتال هيرو .

رسانه ديجيتال هيرو

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

 

 

خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97

بخش جزءي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش به طالبان دانش سرتاسر ايران از ابتدايي تا دكتري انتخاب رشته كنكور سراسري 97، شرايط ورود بدون كنكور به رشته هاي پزشكي و پيراپزشكي، ثبت نام دانشگاههاي بدون كنكور 97، معرفي رشته ها و دانشگاهها، تحصيل در خارج از كشور، برنامه ريزي كنكور سراسري 98 تمامي رشته ها و ... مي باشد و در تمامي اين مراحل در كنار شما داوطلبين عزيز خواهيم بود.

راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷

انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷ مهمترين و سرنوشت سازترين مرحله از زندگي هر دانش آموز را به خود اختصاص داده است. زيرا كه تمامي تلاش ها و اهداف يك دانش آموز در اين مرحله وارد مسير ديگري شده و به نتيجه نزديكتر مي شود. اما گاهي مشاهده مي كنيم متاسفانه به دليل عملكرد ضعيف دانش آموز در مرحله انتخاب رشته آن رشته اي را كه شايسته رتبه اكتسابي اوست كسب نخواهد كرد. نحوه صحيح انتخاب رشته در زندگي تحصيلي و شغلي دانش آموز و ساختن آينده اي روشن كارساز است.

از آنجا كه كنكور سراسري از سال 92 به بعد با كنكور دانشگاه آزاد يكي شده است، اما مسير انتخاب رشته دانشگاه دولتي و دانشگاه آزاد كاملا با هم متفاوت است . در انتخاب رشته كنكور سراسري بايد در سايت سنجش اقدام به انتخاب 150 كد رشته محل نمود اما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سايت آزمون مي توان فقط 20 انتخاب را برگزيد، براي دريافت شرايط انتخاب رشته كنكور 97 بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

مشاوره تحصيلي انتخاب رشته كنكور سراسري ۹۷ درخت دانش

مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش با انتخاب رشته كنكور منطقي و اولويت بندي بر اساس رتبه زيرگروه ها، سوابق تحصيلي (30 درصد تاثير سوابق تحصيلي در كنكور سراسري 97) داوطلب، آخرين رتبه قبولي در هر رشته و دانشگاه 5 سال قبل كنكور،علاقه و بازار كار هر كدام از رشته هاي دلخواه داوطلب، تاثير سهميه مناطق 25 و 5 درصد در كنكور 97 و ... مي توانند در ساختن آينده تحصيلي و شغلي روشن و هدفمند در كنار شما داوطلبان عزيز انتخاب رشته كنكور سراسري 97 باشند.

براي ارتباط و رفع سوالات و انتخاب رشته كنكور 97 هدفمند خود ميتوانيد با شماره گيري شماره 9099072943 ازطريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره تماس حاصل نماييد.

توجه: افرادي كه تمايل به مشاوره حضوري دارند جهت تعيين زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره 09033806196 در تلگرام پيام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگي لازم با مشاوران تخصصي انتخاب رشته سراسري درخت دانش به عمل آيد.

شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري 97

معيارهاي درست و منطقي در انتخاب رشته سراسري 97 آگاهي و تفسيري درست از بندهاي مختلف كارنامه كنكور كه شامل: نمره كل، ميزان تاثير سوابق تحصيلي، رتبه در منطقه و كشور، سهميه متعلقه به هر دانش آموز، نمره كل يا همان تراز، مقايسه تراز هر داوطلب با رتبه هاي برتر كه داراي تراز 13000 و ارقامي در اين حدودند، شناخت درباره رشته هاي دانشگاهي و واحدهاي ارائه شده هر رشته در دانشگاه، بازار كار، موقعيت و وضعيت رفاهي هر دانشگاه و .... از معيارهاي انتخاب رشته منطقي به شمار مي آيند، براي اطلاعات بيشتر در مورد شرايط انتخاب رشته كنكور سراسري سال 97 بر روي لينك رنگي زير كليك نماييد:

 

شرايط انتخاب رشته كنكور 97

ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصيلي 97

هر سال در دو دوره مهرماه و بهمن ماه پذيرش بدون كنكور دانشگاه آزاد انجام مي گيرد.

دانشگاه آزاد طي سالهاي گذشته براي اولين باردر نيمسال دوم بهمن 96 بر اساس سوابق تحصيلي يا همان معدل كتبي ثبت نام وپذيرش انجام داد و ديگر همانند سالهاي قبل زمان ثبت نام مهم نمي باشد و هر كسي زودتر اقدام به ثبت نام انجام دهد تفاوتي در قبولي آن ندارد و تا پايان زمان ثبت نام همه داوطلبان بدون كنكور دانشگاه آزاد مي توانند ثبت نام خود را در سايت بدون كنكور انجام دهند،

معدل كتبي ديپلم نقش بسزايي در قبولي داوطلب در رشته مورد نظر دارد و متجانس بودن رشته پيش دانشگاهي با رشته انتخابي ادامه تحصيل مي تواند در قبولي داوطلب نقشي تعيين كننده داشته باشد، براي اطلاع از تاثير سوابق تحصيلي در انتخاب رشته بدون كنكور دانشگاه آزاد 97 و همچنين معدل لازم براي ورود به هر كدام از رشته هاي بدون كنكور مورد نظر بر روي لينك زير كليك نماييد، و يا با مشاوران بدون كنكور درخت دانش در تماس باشيد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون كنكور 97

سوابق تحصيلي : بدين معناست كه معدل كتبي مدرك پيش دانشگاهي دانشجويان رشته هاي نظري و معدل ديپلم رشته هاي فني و حرفه اي  ملاك پذيرش در ثبت نام دانشگاه ازاد بدون كنكور سال 97 خواهد بود.

 

 

تحصيل در خارج از كشور درخت دانش

 

 

 

شرايط تحصيل در خارج از كشور چگونه مي باشد؟ 

 

 

نحوه پذيرش داوطلبان بدون كنكور رشته هاي پزشكي و پيراپزشكي نيمسال اول 97-98 چگونه است؟ (سوابق تحصيلي ملاك پذيرش خواهد بود) 

 

 

مراحل ثبت نام و اپلاي دانشگاههاي تحصيل رايگان در خارج از كشور چگونه است؟ 

 

 

رشته هاي پيراپزشكي بدون كنكور در ايران كدام رشته ها و كدام دانشگاههاي بين المللي هستند؟ 

 

 

 

 

 

رشته هاي پزشكي بدون كنكور

امكان تحصيل در رشته هاي پزشكي خارج از كشور، رشته دندانپزشكي بون كنكور ، داروسازي بدون كنكور در دانشگاه هاي آزاد اسلامي، علمي كاربردي، علوم پزشكي و .. وجود ندارد. اما به صورت تكميل ظرفيت و با شرط سوابق تحصيلي براي نيمسال دوم 96-97 و براي اولين بار طي سالهاي گذشته دانشگاه آزاد اقدام به پذيرش خواهد كرد    .

 

 

 

 

 

رشته هاي پيراپزشكي از جمله بهداشت محيط و دامپزشكي بدون كنكور در مهرماه 96 پذيرش انجام شده است    .

رشته هاي پزشكي بدون كنكور

رشته هاي بدون كنكور مهر 97

 

 

 

 

 

تحصيل رشته هاي پزشكي در خارج از كشور با مشاوره خارج از كشور درخت دانش

 

 

 

با توجه به اينكه رشته هاي پزشكي بدون كنكور در داخل كشور فعلا پذيرش نخواهيم داشت پيشنهاد درخت دانش به شما اين است كه براي خارج از كشور هرچه زودتر اقدام نماييد. تعداد زيادي از كشورهاي اروپايي و آسيايي در رشته هاي پزشكي بدون كنكور در چين با شرايط فوق العاده اقدام به پذيرش مي كنند. براي اطلاع از شرايط پذيرش مي توانيد در كانال مشاوره تحصيلي خارج از كشور درخت دانش عضو شويد. 

 

 

 

 

 

با عضويت در كانال زير مي توانيد از شرايط تحصيل پزشكي در خارج از كشور از جمله آلمان، ايتاليا، چين، روسيه به صورت رايگان و يا با هزينه حداقل پذيرش خود را به انجام برسانيد، و يا با مشاوران مجرب و با سابقه خارج از كشور درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بذون گرفتن پيش شماره با تلفن ثابت منزل تماس حاطل نماييد    .

 

 

برنامه ريزي كنكور سراسري 98

بودجه بندي كنكور تجربي 97 يادگيري تمامي دروس و مباحث براي آزمون كنكور سراسري مفيد و مؤثر مي باشد. اما بعضي مباحث از نظر طراحان سوال كنكور بسيار ارزشمندتر جلوه نموده و سالهاي متمادي از اين مباحث سوالات زيادي مطرح شده است. اين در حالي است خيلي از مباحث با وسعت زياد هم وجود دارد كه به دليل طرح سوال كم از آن در كنكور ، مي توان در مواقع ضرورت مانند روزهاي پاياني كنكور از مطالعه آنها چشم پوشي كرد و وقت ارزشمند خود را براي يك يا دو سوال از دست نداد.

 

 

 

 

 

به همين دليل مباحث را براي شما داوطلبان كنكور     97    (بودجه بندي كنكور رياضي     97    ) ارزشگذاري كرديم تا به صلاحديد خود و مشاوران پشتيبان در زمان هاي متفاوت به ترتيب اولويت مطالعه شوند. برنامه ريزي درسي كنكور     97     درخت دانش را حتما مطالعه بفرماييد.(بودجه بندي كنكور انساني     97    )

 

 

مشاوره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي

با توجه به متقاضيان رشته فني حرفه ايي، كه افرادي با توانايي هاي خاص، و از نظر استعداد و هوش و ذكاوت بالايي در رشته هاي تخصصي فني حرفي را دارا مي باشند، اين گروه از افراد مي توانند با علاقه و پشتكار در رشته ي فني به مراحل بالاتر هم از نظر بازار كار و هم از نظر تخصص حرفه ايي خود دسترسي پيدا كنند. همان طور كه اطلاع داريد تحصيل در مقاطع بالاتر در رشته هاي فني به راحتي امكان پذير مي باشد. دانشگاه علمي كاربردي و دانشگاه آزاد بدون كنكور در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و كارشناسي دانشجو مي پذيرند. متقاضيان رشته هاي فني حرفه اي مي توانند به راحتي در كنار تحصيل وارد بازار كار شده و درآمد لازم براي زندگي را بدست بياورند.

 

 

براي اطلاعات بيشتر درباره پر درآمدترين رشته هاي فني حرفه اي متقاضيان عزيز مي توانند در دسته بندي سايت درخت دانش، رشته ي مورد نظر خود را در زير گروه رشته هاي  فني و حرفه اي انتخاب كرده و اطلاعات لازم را كسب نمايند. اميدواريم مطالب سايت درخت دانش، براي شما دوستان عزيز مفيد واقع شده باشد.

 

 

رشته هاي بدون كنكور دانشگاه هنر تهران مشاوره تحصيلي درخت دانش

چندسالي است كه دانشگاه آزاد اسلامي از طريق پذيرش بدون كنكور دانشگاه هنر تهران و از ترم بهمن ماه سال     96     از طريق پذيرش براساس سوابق تحصيلي در تعدادي از رشته ها ثبت نام دانشگاه هنر تهران را انجام مي دهد(شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران). از جمله نقاشي، موسيقي، ادبيات نمايشي، عكاسي،بازيگري، طراحي صحنه، نمايش، طراحي صحنه، طراحي پارچه، طراحي پارچه و لباس، در داخل شهر تهران هنرجو مي پذيرد.

 

 

اين دانشگاه هنر تهران يا همان دانشگاه سوره در حال حاضر داراي سه دانشكده ي هنر، معماري، فرهنگ و ارتباطات و همچنين پژوهشكده ي مطالعات هنراسلامي، مركز مطالعات فرهنگي جوانان و مركز مطالعات معماري ايران و ايتاليا مي باشد كه با بيش از هشت هزار فارغ التحصيل در رشته هاي مختلف در حال فعاليت در شهر تهران است.

 

 

جهت دريافت اطلاعات تكميلي در زمينه انتخاب رشته دانشگاه هنر تهران و شرايط ورود به دانشگاه هنر تهران بر روي لينك زير كليلك كرده و يا از طريق شماره      9099072943      با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل فرماييد.

 

 

سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم درخت دانش

راهنمايي و هدايت تحصيلي پايه نهم دانش آموزان عزيز (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بايد بر اساس توانايي آنها، علاقه، بازار كار رشته هاي دانشگاهي نهم و پيش بيني و آينده نگري انجام خواهد شد و هيچ اجباري براي دانش آموزان به سمت رشته هاي خاص وجود ندارد؛ البته با توجه به شروطي همچون كف نمره براي برخي رشته ها لازم است دانش اموزان به توصيه هاي فرم هدايت تحصيليشان دقت كنند. براي معرفي رشته‌هايي علوم تجربي در پايه نهم ، رياضي،معرفي رشته هاي علوم انساني ، فني وحرفه اي و شاخه كاردانش در گرايش‌هاي صنعت و كشاورزي، بايد دانش آموز در برخي دروس متناسب با رشته موردنظر ، حداقل نمره تعيين شده را كسب كند وگرنه ثبت نام او در اولويت‌هاي چهارگانه صورت مي‌گيرد.( سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم )

 

 

اينها بخش جزي از خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش هستپد كه به اختصار در خدمتتون قرار داديم براي اطلاع از هر كدام و باز كردن موضوع مشخص شده ميتوانيد بر روي هر كدام از لينكهاي رنگي كليك نماييد.

براي اطلاع از رشته هاي بدون كنكور دانشگاه آزاد بر روي لينك هاي مورد نظر كليك نماييد:

مهندسي پزشكي بدون كنكور

ميكروبيولوژي بدون كنكور

پرستاري بدون كنكور

 

 

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصيلي خود (به ويژه انتخاب رشته تجربي پايه نهم) و همچنين برنامه ريزي درسي تيزهوشان و بهترين منابع تيزهوشان نهم در سراسر ايران بدون نياز به گرفتن پيش شماره از طريق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگيريد تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نيازهاي تحصيلي و ارائه اطلاعات به روز راهنمايي نمايند    .

 

 

 

 

 

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش 

 

 

 

 

 

شماره تماس: 9099072943 

 

 

 

 

 

كانال تلگرام    : http://t.me/derakhte-danesh 

 

 

اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش 

 

 

 

 


برچسب: خدمات مشاوره تحصيلي درخت دانش سال 97،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۴:۵۴ توسط:teletexting@outlook.com موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :